کپسول دیافیت یوروویتال-فردامارکت

کپسول دیافیت یوروویتال

کپسول دیافیت یوروویتال ویتامینها ترکیبات آلی  هستند که به مقدار خیلی جزئی برای مواد غذایی و اعمال حیاتی بدن و رشد و نمو و تندرستی ضرورت دارند. تغذیهٔ ناقص و رژیم غذایی نامناسب، سبب کمبود یا فقدان یک یا چند ویتامین می‌شود و به بیماری‌های مختلف مانند بری بری  و بلاگرمی‌انجامد کپسول دیافیت یوروویتال از […]
تومان 0

در انبار موجود نمی باشد


موجود در انبار فردا مارکت
7روز هفته 24ساعته
تضمین اصالت کالا
تحویل سریع

توضیحات

کپسول دیافیت یوروویتال

ویتامینها ترکیبات آلی  هستند که به مقدار خیلی جزئی برای مواد غذایی و اعمال حیاتی بدن و رشد و نمو و تندرستی ضرورت دارند. تغذیهٔ ناقص و رژیم غذایی نامناسب، سبب کمبود یا فقدان یک یا چند ویتامین می‌شود و به بیماری‌های مختلف مانند بری بری  و بلاگرمی‌انجامد کپسول دیافیت یوروویتال از کمبود این ویتامین ها جلوگیری می کند.

ویتامین‌ها سبب تسهیل سوخت و ساز بدن یا متابولیزم می‌شوند و رشد و نمو و ترمیم یاخته های بدن را میسر می‌سازند. برخی از ویتامین‌ها سبب جذب مواد غذایی در روده می‌شوند و بعضی نیز به عنوان کاتالیزور عمل می‌کنند. عمل آن‌ها بر روی  (اپی تلیال) و همچنین استخوان بوده و در مجموع هر کدام از آن‌ها از بروز یک عارضه جلوگیری می‌کند.

کپسول دیافیت یوروویتال یک مولتی ویتامین کامل است به ویژه برای بیماران دیابتی که نیاز بیشتری به این مواد تغذیه ای دارند. این مولتی ویتامین علاوه بر دارا بودن ویتامین های A ،D3 ،E ،C و ویتامین های گروه B، انواع مواد معدنی مورد نیاز بدن شامل روی، کروم، مس، منگنز، آهن، ید و منیزیم را نیز دارا می باشد.

از ویژگی های این کسول میتوان به موارد زیر اشره کرد:

افزایش و تقویت میزان متابولیسم و سوخت و ساز در بدن

تقویت و افزایش سلامت پوست و قدرت عضلانی

تقویت سیستم ایمنی و دستگاه عصبی

مناسب برای بیماران مبتلا به دیابت

حفظ سلامت عمومی بدن

جلوگیری از کم خونی

مقدار و نحوه مصرف

مقدار مصرف روزانه دارو با توجه به شرایط شما توسط پزشک محاسبه شده و به طور معمول روزانه یک عدد از کپسول همراه غذا و با مقدار کافی آب مصرف می‌شود.

هشدار و پیشنهاد برای مصرف کپسول دیافیت یوروویتال

  • این فرآورده مکمل رژیمی – غذایی بوده ، جهت تشخیص ، پیشگیری و درمان بیماری نمی‌باشد.
  • در صورت مصرف هر نوع دارو ، قبل از مصرف مکمل با پزشک مشورت کنید .
  • در جای خشک و دور از دسترس کودکان نگهداری شود.
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید