زینک پلاس یوروویتال

کپسول زینک پلاس ۱۰ یوروویتال

عنصر روی یکی از مهم ترین موارد برای تامین انرژی و همچنین افزایش سوخت و ساز بدن هست. بدن انسان به صورت معمول روزانه ۱۰ الی ۱۵ میلی گرم از این عنصر رابرای تامین نیازهای خود نیاز دارد. گاهی اوقات این میزان تامین از این عنصر در بدن کاهش پیدا می کند و برای تامین […]
تومان 144000

در انبار موجود نمی باشد


موجود در انبار فردا مارکت
7روز هفته 24ساعته
تضمین اصالت کالا
تحویل سریع

توضیحات

عنصر روی یکی از مهم ترین موارد برای تامین انرژی و همچنین افزایش سوخت و ساز بدن هست. بدن انسان به صورت معمول روزانه ۱۰ الی ۱۵ میلی گرم از این عنصر رابرای تامین نیازهای خود نیاز دارد. گاهی اوقات این میزان تامین از این عنصر در بدن کاهش پیدا می کند و برای تامین نیاز های کمبود زینک در بدن نیاز به مکمل های خارجی پیدا می شود.

کپسول زینک پلاس یوروویتال یکی از با کیفیت ترین و بهترین نوع از انواع مکمل های زینک در بازار کشور می باشد. کپسول زینک پلاس یوروویتال با داشتن فرمولاسیون بسیار با کیفیت علاوه بر کم تر کردن  انواع عوارض گوارشی در مصرف، به دلیل فرمولاسیون خاص خود جذب بالاتری دارد. بر همین اساس اثرات مفید مصرف زینک را در بدن می توانید به خوبی مشاهده کنید. اثراتی از جمله تقویت در رشد موها، جلوگیری از ریزش مو، افزایش قدرت سیستم ایمنی بدن.

مصرف روزانه یک عدد از کپسول زینک پلاس یوروویتال می تواند تا حد زیادی مشکلات ناشی از کمبود زینک در بدن را جبران کند. و بر همین اساس توصیه ی ما برای مصرف زینک به شما این کپسول می باشد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید