کپسول لینورمیا

هر کپسول لینورمیا حاوی ٣٠٠ میلی گرم عصاره ریشه گیاه آشواگاندا
تومان 117250
موجود در انبار فردا مارکت
7روز هفته 24ساعته
تضمین اصالت کالا
تحویل سریع

توضیحات

ماده موثره کپسول لینورمیا، عصاره ریشه گیاه آشواگاندا می باشد که در طب سنتی هندوستان از جایگاه ویژه ای برخوردار است

در طب سنتی هندوستان از آشواگاندا به عنوان یک آداپتوژن، تعدیل کننده، یاد شـــده است؛ به این معنا که مصرف این گیاه می تواند هرگونه خروج از حالت تعادل طبیعی در بدن را به حالت عادی خود بازگرداند. یعنی در عین اینکه می تواند باعث افزایش توان بدنی گردد، دارای آثار ضد استرس و آرام بخش نیز می باشد.از این رو بر اساس شـــرایط افراد، مصرف آشواگاندا توان ایجاد تعادل در بدن را دارا بوده، چنانکه اگر فرد احســـاس خستگی و ضعف داشته باشد، باعث افزایش انرژی و توانخواهد شد و در صورت وجود تنش و اضطراب، در بهبود و رفع اســـترس و ایجاد حالت آرامش موثر اســـت. مصرف آشواگاندا می تواند کمک شایانی در تحقق یک سبک زندگی پرانرژی و در عین حال سرشار از آرامش باشد.

 آشواگاندا با مکانیسم های متفاوتی می تواند باعث کاهش افسردگی و افزایش سطح انرژی شود. مهم ترین مکانیسمی که به نظر می رسد آشواگاندا از طریق آن باعث بهبود شرایط روحی فرد خواهد شد کاهش کورتیزول – هورمونی که در شرایط استرس زا ترشح می شود- می باشد. همچنین مطالعات حیوانی نشان داده اند  این گیاه می تواند مسیر های استرس در مغز را از طریق تنظیم سیگنال های شیمیایی سیستم عصبی مسدود کند. به علاوه در برخی مطالعات افزایش سطح تستوسترون و  تعداد و حرکت اسپرم ها نیز از اثرات مصرف عصاره ی این گیاه بوده است. کاهش التهاب بدن نیز یکی از مواردیست که آشواگاندا می تواند با کاهش آن باعث بهبود سلامت بدن شود.

معمولا آشواگاندا سریعا باعث بهبود علائم افسردگی نخواهد شد و با مصرف چندین روز (به صورت مداوم) فرد می تواند تاثیرات ناشی از مکمل را مشاهده کند. دوز مورد استفاده در اکثر مطالعات ۳۰۰ میلی گرم ۲ بار در روز بوده است که باعث دریافت روزانه ۶۰۰ میلی گرم عصاره ی آشواگاندا خواهد شد

مکمل ۶۰ عددی لینورمیا با استفاده از دوز بسیار مناسبی از آشواگاندا در صورتی که بر طبق روش مصرف توصیه شده استفاده شود می تواند باعث کاهش احساس افسردگی در فرد و افزایش سطح انرژی شود. این مکمل باعث افزایش تستوسترون و قدرت باروری مردان نیز خواهد شد.
پیشنهاد می شود در صورتی که از اضطراب و استرس شدید رنج می برید روزانه ۲ عدد لینورمیا بعد از وعده های غذایی خود مصرف نمایید.

موارد مصرف:.

– کاهش استرس

– بهبود خلق و خو و عملکرد بدن

– افزایش سطح انرژی و توان بدنی

– تقویت حافظه و افزایش تمرکز

– تقویت سیستم ایمنی

– ایجاد حس سرزندگی و جوانی

– بهبو د عملکرد جنسی

نحوه و مقدار مصرف:

روزانه دو کپسول در دو نوبت (هر بار یک کپسول)، پس از

غذا و یا بر اساس نظر پزشک مصرف شود.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید