کپسول نرم ژلاتینی -کلسیو+ویتامینD-فردامارکت

کپسول نرم ژلاتینی کلسیم+ویتامینD پریفرد نوتریشن

کپسول نرم ژلاتینی کلسیم+ویتامینD پریفرد نوتریشن کپسول نرم ژلاتینی کلسیم+ویتامینD  نوتریشن فردامارکت دارای فرم سافت ژل کپسول است که باعث تسهیل در مصرف و تسریع در جذب کلسیم و ویتامین D موجود می شود. ویتامینD: ویتامین D برای سلامت استخوان و تعدادی دیگر از اندام‌های بدن مانند ماهیچه‌ها، دندان‌ها و حتی تقویت سیستم ایمنی بدن، اهمیت بسیار زیادی دارد. […]
تومان

موجود در انبار فردا مارکت
7روز هفته 24ساعته
تضمین اصالت کالا
تحویل سریع

توضیحات

کپسول نرم ژلاتینی کلسیم+ویتامینD پریفرد نوتریشن

کپسول نرم ژلاتینی کلسیم+ویتامینD  نوتریشن فردامارکت دارای فرم سافت ژل کپسول است که باعث تسهیل در مصرف و تسریع در جذب کلسیم و ویتامین D موجود می شود.

ویتامینD:

ویتامین D برای سلامت استخوان و تعدادی دیگر از اندام‌های بدن مانند ماهیچه‌ها، دندان‌ها و حتی تقویت سیستم ایمنی بدن، اهمیت بسیار زیادی دارد. اما مشکلی که وجود دارد این است که ویتامین دی به سختی از منابع غذایی معمولی به دست می‌آید و تامین اندازه مورد نیاز بدن،

تنها از طریق مصرف منابع ویتامین D امکان پذیر نیست و باید از فرآورده‌هایی مثل شیر یا غلاتی که با این ویتامین غنی شده‌اند، استفاده نمود. اگر بدن شما این ویتامین را به مقدار کافی دریافت نکند،

با طیف وسیعی از مشکلات سلامتی ناشی از کمبود ویتامین دی مواجه خواهد شد

کلسیم:

کلسیم یکی از مهم ترین مواد مغذی در بدن شما است. بیش از ۶۹ درصد از کلسیم، در استخوان ها و دندان ها ذخیره شده اند و از عملکرد و ساختار اسکلت آن ها پشتیبانی می کنند.مابقی کلسیم بدنتان در سایر اندام های مهم، مانند انقباض عضلانی، عروق خونی و افزایش خون از طریق سیستم ایمنی در بدن است.

اما با وجود اینکه یکی از مهمترین مواد معدنی برای سلامتی انسان می باشد، اکثر مردم هنوز اطلاعات کافی در مورد آن ندارند.در واقع ۶۸ درصد جمعیت کل جهان از کمبود کلسیم رنج می برند.دختران و پسران نوجوان، زنان بالای ۵۰ سال و مردان بالای ۷۰ سال در معرض خطر بالاتری از کمبود کلسیم قرار دارند.

زنان در دوران یائسگی، گیاهخواران و کسانی که تحمل مصرف لبنیات را ندارند، نسبت به افراد دیگر بیشتر به کلسیم نیاز دارند. چنانچه در این بخش از سلامت نمناک در مورد علائم کمبود کلسیم توضیح خواهیم داد.

زمانیکه دچار درد و گرفتگی عضلات شده اید، دست ها و پاهایتان سوزن سوزن می شود یا بی حس است و با شکستگی های مکرر دست و پا روبه رو هستید، باید مصرف مواد غذایی حاوی کلسیم را افزایش دهید.

مشخصه های کپسول نرم ژلاتینی کلسیم+ویتامینD:

۱-تامین کلسیم و ویتامین D3 مورد نیاز بدن

۲-حفظ سلامت استخوانها و دندان ها

۳-کمک به رشد و استحکام استخوانها در سنین رشد

۴-پیشگیری از پوکی استخوان

دستور مصرف کپسول نرم ژلاتینی کلسیم+ویتامینD:

روزانه یک عدد کپسول را میل نمایید.

 

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید