کپسول ویتامین 2000 D3-فردامارکت

کپسول ویتامین ۲۰۰۰ D3 فیشر فلکسان ۶۰ عدد

کپسول ویتامین ۲۰۰۰ D3 فیشر فلکسان۶۰ عدد کپسول ویتامین D3 2000 فیشر فلکسان فردامارکت  نه تنها به استحکام استخوان ها و دندان ها کمک می کند بلکه باعث پیشگیری از برخی بیماری ها می شود. همچنین به افزایش جذب کلسیم در استخوان ها و دندان ها کمک می کند. اگر مقدار کافی ویتامین D مصرف […]
تومان

دسته: برند:
موجود در انبار فردا مارکت
7روز هفته 24ساعته
تضمین اصالت کالا
تحویل سریع

توضیحات

کپسول ویتامین ۲۰۰۰ D3 فیشر فلکسان۶۰ عدد

کپسول ویتامین D3 2000 فیشر فلکسان فردامارکت  نه تنها به استحکام استخوان ها و دندان ها کمک می کند بلکه باعث پیشگیری از برخی بیماری ها می شود.

همچنین به افزایش جذب کلسیم در استخوان ها و دندان ها کمک می کند. اگر مقدار کافی ویتامین D مصرف نکنید به شدت در معرض مشکلات و بیماری های استخوانی از قبیل استئومالاسی و استئوپروز یا پوکی استخوان هستید.

ویتامین D یکی از ویتامین های ضروری برای بدن است که نقش مهمی در بدن ایفا می کند و کمبود آن باعث ایجاد عوارض متعددی در بدن می شود .
ویتامین D چندین عملکرد مهم در بدن دارد . معروفترین آنها کمک به جذب کلسیم و فسفر و بهبود عملکرد سیستم ایمنی می باشد . مصرف مقدار لازم ویتامین D نه تنها به استحکام استخوان ها و دندان ها کمک می کند بلکه باعث پیشگیری از برخی بیماری ها می شود .

مشخصه های کپسول ویتامین ۲۰۰۰ D3:

۱-جبران کمبود ویتامینD3

۲-موثر در بهبود افسردگی

۳-کمک به رشد  استحکام استخوانها

۴-کمک به پیشگیری از سرطان و بیماری های مزمن

ویتامین D چندین عملکرد مهم در بدن دارد . معروفترین آنها کمک به جذب کلسیم و فسفر و بهبود عملکرد سیستم ایمنی می باشد . مصرف مقدار لازم ویتامین D نه تنها به استحکام استخوان ها و دندان ها کمک می کند بلکه باعث پیشگیری از برخی بیماری ها می شود .
اگر مقدار کافی ویتامین D مصرف نکنید به شدت در معرض مشکلات و بیماری های استخوانی از قبیل استئومالاسی و استئوپروز یا پوکی استخوان هستید .

افراد در معرض خطر کمبود ویتامین  D3

افراد مسن: پوست بدن در این افراد نمی‌تواند ساخت ویتامین D3 را به صورت کارآمدی انجام دهد. همچنین این افراد بیشتر در منزل به سر می‌برند.

افرادی که محدودیت قرارگیری در معرض نور خورشید دارند: که شامل افراد زمینگیر و خانم‌هایی که به علل مذهبی حجاب

دارند، می شود.

افراد دارای پوست تیره: میزان بیشتر ملانین در پوست این افراد موجب کاهش توانایی پوست جهت تولید ویتامین D3 از طریق نورخورشید می‌گردد.

افراد با رژیم غذایی کم چرب

مبتلا به بیماری التهابی روده (IBD) و سایر بیماری‌هایی که منجر به اختلال در جذب چربی می‌شود: برخی از بیماری‌های

کبدی، سیستیک فایبروزیس، سلیاک، کرون، کولیت زخمی شونده.

افراد چاق یا افرادی که تحت جراحی بایپس معده قرار گرفته‌اند.

دستور مصرف کپسول ویتامین ۲۰۰۰ D3:

روزانه ۱ عدد کپسول ، همراه غذا ، با میزان کافی آب میل شود .

 

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید