پن ایکتیان دوکری مناسب پوست های خشک و خیلی خشک ۲۰۰ گرم

پن ایکتیان دوکری مناسب پوست های خشک و خیلی خشک ۲۰۰ گرم

وزن : ۲۰۰گرم محل مصرف : صورت و بدن کد بهداشتی ۸۹۴۷۶۷۳۷۱۶۵۵۷۹۹۱ جنسیت مصرف: عمومی مناسب برای :پوست خشک کشورمبدابرند :فرانسه
تومان

موجود در انبار فردا مارکت
7روز هفته 24ساعته
تضمین اصالت کالا
تحویل سریع

توضیحات

پن ایکتیان دوکری مناسب پوست های خشک و خیلی خشک ۲۰۰ گرم

از دست رفتن آب بدن را، دی هیدریشن می نامند که علت خشک شدن پوست است . برای حل کردن این مشکل ابتدا باید علت اصلی آن را فهمید. چندین فاکتور در خشک شدن پوست موثرند از جمله: محیط، آب و هوا، موقعیت سلامتی و یا نوع زندگی. بعضی از آنها به آسانی قابل علاج هستند ولی بعضی دیگر زمان و تلاش بیشتری را برای درمان نیازمندند یکی از علل اصلی شکنندگی پوست، آن است که هر چه سن بالاتر میرود پوست نازکتر میگردد.
چین چروکها علائمی هستند که نشان میدهند به موازات بالا رفتن سن افراد، پوست آنها هم شکننده میگردد، همانطور که سایر اعضا بدن با بالا رفتن سن، جوانی خود را از دست میدهند. در حقیقت پوست بدن احتمالا به طرق مختلف شکننده میشود. پوست خشک و چروک شده و دیرتر از دوران جوانی بهبود می یابد. خبر خوب آن است که میتوان با پیمودن راههایی، سلامتی پوست را حفظ کرد. اما قبل از آن نظری اجمالی به شکنندگی پوست می اندازیم.
دو لایه سطحی پوست موسوم به Epidermis وDermis با گذشت زمان نازکتر شده و رگهای کمتری را در خود‌ حفظ میکنند. با محدودیت تعداد رگهای خونی و به طور کلی مقدار کم خونی که به سلولها جریان مییابد، نسوج جمع شده و چین میخورند. خورشید هم سهم بسزایی در تشکیل این نوع پوست حاصل از سالخوردگی دارد. خورشید مویرگها را ناتوان ساخته و در نتیجه مقدار جریان خون به نسوج کاهش مییابد. خورشید‌ نیز پوست را خشک کرده و لایه زیر پوست را منهدم میسازد. و نتیجه این که خورشید پوست را نازک، خشک و شکننده تر میکند. پزشکان توصیه می کنند بهترین خط دفاعی برای حفاظت از پوست و آرامش بخشیدن به پوست شکننده آن است که هرگز پوست را در معرض آفتاب قرار ندهید، و تا حد امکان پوست را مرطوب نگهدارید. زمانی که لایه خارجی پوست خشک گردد دیگر نمیتواند مانند دوره جوانی رطوبت را نگهدارد.

از طرفی پاکسازی پوست برای تامین سلامتی آن لازم است و موجب زیبایی ظاهری نیز می شود. آلودگی های پوست که باید از روی آن پاک شود، از موارد زیر تشکیل شده اند: غبار ،دوده موجود در هوا، عرق، مواد ناشی از تجزیه سموم، باقیمانده مواد آرایشی که قبلا استفاده شده و مواد دیگر موجود در هوا که برحسب موقعیت جغرافیایی و آب و هوایی فرق می کند. این مواد به لایه چربی نازک روی سطح پوست می چسبند وبه دلیل این که آلودگی ها درون لایه چربی پوست قرار گرفته اند، شستن با آب به تنهایی برای تمیز کردن پوست کافی نیست. چربی آب را دفع می کند و به همین دلیل آب نمی تواند لایه چربی روی پوست را که حاوی ذرات آلودگی است، بردارد و تمیز کند. هر کسی که یک بار در زندگی سعی کرده باشد روغن را با آب از روی دستش تمیز کند، می داند که آب نمی تواند روغن یا چربی را پاک کند. واضح است که برای تمیز کردن موثر لایه چربی روی سطح پوست که حاوی آلودگی است، باید از صابون ،پن و کرم های مناسب استفاده کرد.
فردا مارکت پن ایکتیان دوکرای را بعنوان شوینده برای پوست های خشک معرفی میکند زیرا پن ایکتیان دوکری، حاوی عصاره گلیسیرین است که پوست را نرم و مرطوب می کند و خشکی و شکنندگی آن را از بین می برد.همچنین از دیگر ویژگی های پن ایکتیان دوکری این است که دارای PH نزدیک به بدن انسان است و هیچ گونه حساسیت و تحریکی برای پوست ایجاد نمی کند، همینطور از دوام و ماندگاری بالایی نیز برخوردار است.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید