درباره ما

فردامارکت یک فروشگاه اینترنتی محصولات بهداشتی و زیبایی به همراه تجهیزات پزشکی و محصولات ارتوپدی می باشد که باهدف تمرکز بر بالاترین کیفیت خدمات دهی به مشتریان و بهترین قیمت در ارائه ی محصولات در سال ۱۳۹۸ ایجاد شد. فروشگاه فردامارکت تحت نظارت داروخانه دکتر حریری که مجوزها و شرایط آن در سایت موجود است در حال فعالیت است و دارای تمام مجوزهای لازم در این زمینه می باشد. البته لازم به ذکر است که این فروشگاه ابدا اقدام به فروش محصولات دارویی و داروخانه ایی نمی کند تا زمانی که مجوز فروش آنلاین محصولات دارویی  را از سازمان غذا و دارو کسب کند و صرفا اقدام به فروش محصولات آرایشی و بهداشتی و تجهیزات پزشکی و ارتوپدی می کند.

داستان ساختن این فروشگاه صرفا راه اندازی یک کسب و کار ساده نبوده است، چرا که این کسب و کار به صورت فیزیکی تحت عنوان داروخانه دکتر حریری در حال فعالیت است. لذا هدف من بسی بزرگتر از این حرفها بوده است. استیو جابز همیشه سخنی در رابطه با تجارتش داشت که به نظرم باید آویزه ی گوش هر کارآفرینی باشد:

شغل شما بخش عمده ای از زندگیتان را تشکیل خواهد داد، پس تنها راهی که از این بخش احساس رضایت خواهید کرد این است که باور داشته باشید در حال انجام کار بزرگی هستید. بهترین راه برای انجام یک کار بزرگ نیز لذت بردن از آن کار است. اگر نمی دانید چه باید انجام دهید عجله نکنید و سعی نمایید اول راه خود را بیابید.

با پیدا کردن راه درست مانند یک رابطه ی خوب با گذشت سال ها هر روز همه چیز بهتر و بهتر می شود و همواره رو به جلو پیش خواهید رفت. بنابراین به دنبال آن چیزی بگردید که قلباً شما را راضی می کند. عجله نکنید.

واقعیت این است که احساس علاقه به کارهای بزرگتر باعث شده که اقدام به راه اندازی این سایت کنم. همیشه علاقه مند به کشف دنیاهای جدیدتر بوده ام و در چند مورد هم به بن بست خوردم و عملا ورشکست شدم! منتها هیچ وقت این مشکلات باعث نشد تا تجربه ی جدیدتر و بزرگتر را برخودم واجب ندانم.

بر همین اساس فروشگاه فردامارکت متولد شد. فروشگاهی که در ابتدا فقط یک فروشگاه ساده محصولات آرایشی و بهداشتی هست، منتها هدف ارائه ی کیفیت بالاتری نسبت به بازار هست که این کیفیت را در هر وجه این مجموعه خدمت شما ارائه خواهیم کرد. هدف ما حفظ رضایت مشتریانمان و از طرفی بزرگتر کردن کسب و کارمان  و در نهایت تجربه ی دنیای بزرگتری از تجارت الکترونیک است.

 

                   باتشکر
دکتر رضا حریری موسس سایت
  • ارسال پستی
  • پشتیبانی فوری
  • تحویل رایگان در ارومیه
  • 7 روز ضمانت بازگشت
  • ضمانت اصالت کالا
فروشگاه فردامارکت