بی سی دبل ای ویتاپی

بی سی ای ای ۲۰۰ عددی ویتاپی

  • تعداد: 200 عدد
  • گروه :مکمل
  • نوع : قرص
  • طعم : فاقد طعم
تومان 0

در انبار موجود نمی باشد


موجود در انبار فردا مارکت
7روز هفته 24ساعته
تضمین اصالت کالا
تحویل سریع

توضیحات

بی سی دبل ای ویتاپی

بی سی ای ای  ها جایگاه خود را در قفسه های مکمل هر ورزشکار جدی کسب کرده اند. اما در واقع بی سی ای ای چیست؟ چه فوایدی دارد؟ آیا عوارض جانبی وجود دارد و از همه مهمتر ، آیا یک ورزشکار معمولی واقعاً به آنها احتیاج دارد؟

مکمل های BCAA چیست؟ BCAA چه کاری انجام می دهد؟

اسیدهای آمینه با زنجیره شاخه ای عناصر سازنده پروتئین هستند. برای اینکه بدن شما عضله جدیدی بسازد و رشد کند ، شما به این اسیدهای آمینه نیاز دارید. در کل ۲۰ عدد وجود دارد که ۱۱ مورد از آنها را می توان توسط بدن تولید کرد. با این حال ، بدن نمی تواند ۹ مورد دیگر را تولید کند ، آنها باید از رژیم غذایی ما یا مکمل ها تهیه شوند.

خواص مکمل بی سی ای ای

 در زیر ، ما چهار مورد از مهمترین مزایای BCAA را که برای همه و همه قابل استفاده است ، صحبت خواهیم کرد :

ساخت عضله:

یک رژیم غذایی کاملاً حاوی کلیه اسیدهای آمینه ضروری برای ساخت عضله خواهد بود. میچل می گوید: “یک رژیم غذایی با پروتئین بالا از قبیل گوشت ، تخم مرغ و لبنیات برای تأمین طیف کاملی از اسیدهای آمینه ضروری برای بدن کاملاً ضروری است.”

خستگی را محدود کنید

تحقیقات نشان می دهد؛ که این مکمل می تواند با میزان خستگی شما از ورزش مقابله کند. البته ، عوامل مختلفی در هر تمرین وجود دارد که می تواند به این امر کمک کند (شدت ، مدت زمان و سطح آمادگی جسمانی) ،  BCAA به شما کمک می کند تا سطح تریپتوفان را در مغز شما بازیابی کند ، ماده شیمیایی که به سروتونین تبدیل می شود و باعث خستگی در هنگام ورزش می شود.

کاهش اضافه وزن:

وقتی نوبت به چربی سوزی می رسد ، BCAA و مصرف لوسین می توانند به کاهش وزن کمک کنند. میچل می گوید: “نشان داده شده است که مکمل لوسین بی سی ای ای ، به ویژه در ترکیب با گلوتامین ، به افراد دارای اضافه وزن در رژیم های غذایی با کالری کمک می کند.

عوارض بی سی ای ای:

به طور کلی ، هنگام استفاده از مکمل های BCAA ، نگرانی بسیار کمی وجود دارد. دستورالعمل ها را دنبال کنید و مطمئن شوید که آنها را در زمان مناسب استفاده می کنید. اینها باعث اضافه وزن شما نمی شوند – یک وعده ۱۰ گرم منظم بی سی دبل ای حاوی تقریبا ۴۰ کیلوکالری است. گیاهخواران و گیاهخواران توصیه می شوند قبل از مصرف برچسب را بررسی کنند.

بهترین زمان مصرف BCAA: چه زمانی مکمل های بی سی دبل ای مصرف کنید؟

بهتر است مکمل های BCAA – چه به صورت قرص و چه به صورت پودر – قبل از تمرین ، حداکثر تا ۱۵ دقیقه قبل از تمرین مصرف کنید. اما بی سی دبل ای بسته به اندازه وعده می تواند به طور کلی سه بار در روز مصرف شود – بنابراین حتماً برچسب آن را بخوانید.میچل می گوید: “برای افزایش مطلوب عضلات ، ما محصولی با ۵-۸ گرم لوسین را در طول تمرین با ۱٫۵-۱ لیتر آب توصیه می کنیم.”

“از آنجا که لوسین سنتز پروتئین عضلات را بعد از تمرین و بعد از غذا طولانی می کند ، می تواند ۹۰ دقیقه بعد از صبحانه یا ناهار نیز لوسین مصرف کند ، خصوصاً در مواردی که هدف از آن افزایش عضلات است. اگر تمرکز خود را روی کاهش چربی می دانید می توانید آن را مصرف کنید ۳۰-۴۵ دقیقه قبل از غذا. ”

منبع

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید