بی سی دبل ای ویتاپی

بی سی ای ای ۱۸۰ عددی ویتاپی

  • تعداد: 180عدد
  • گروه :مکمل
  • نوع : قرص
  • طعم : فاقد طعم
تومان 263000

10 در انبار

موجود در انبار فردا مارکت
7روز هفته 24ساعته
تضمین اصالت کالا
تحویل سریع

توضیحات

بی سی دبل ای ویتاپی

بی سی ای ای:اسیدهای آمینه با زنجیره شاخه ای عناصر سازنده پروتئین هستند. برای اینکه بدن شما عضله جدیدی بسازد و رشد کند ، شما به این اسیدهای آمینه نیاز دارید. در کل ۲۰ عدد وجود دارد که ۱۱ مورد از آنها را می توان توسط بدن تولید کرد. با این حال ، بدن نمی تواند ۹ مورد دیگر را تولید کند ، آنها باید از رژیم غذایی ما یا مکمل ها تهیه شوند.

فواید مکمل بی سی ای ای:

 در زیر ، ما چهار مورد از مهمترین مزایای BCAA را که برای همه و همه قابل استفاده است ، صحبت خواهیم کرد :

تولید عضله:

یک رژیم غذایی کاملاً حاوی کلیه اسیدهای آمینه ضروری برای ساخت عضله خواهد بود. میچل می گوید: “یک رژیم غذایی با پروتئین بالا از قبیل گوشت ، تخم مرغ و لبنیات برای تأمین طیف کاملی از اسیدهای آمینه ضروری برای بدن کاملاً ضروری است.”

خستگی را محدود کنید

تحقیقات نشان می دهد؛ که این مکمل می تواند با میزان خستگی شما از ورزش مقابله کند. البته ، عوامل مختلفی در هر تمرین وجود دارد که می تواند به این امر کمک کند (شدت ، مدت زمان و سطح آمادگی جسمانی) ،  BCAA به شما کمک می کند تا سطح تریپتوفان را در مغز شما بازیابی کند ، ماده شیمیایی که به سروتونین تبدیل می شود و باعث خستگی در هنگام ورزش می شود.

کاهش اضافه وزن:

وقتی نوبت به چربی سوزی می رسد ، BCAA و مصرف لوسین می توانند به کاهش وزن کمک کنند. میچل می گوید: “نشان داده شده است که مکمل لوسین BCAA ، به ویژه در ترکیب با گلوتامین ، به افراد دارای اضافه وزن در رژیم های غذایی با کالری کمک می کند.

عوارض بی سی ای ای:

هنگام استفاده ازاین مکمل  ، نگرانی بسیار کمی وجود دارد. دستورالعمل ها را دنبال کنید و مطمئن شوید که آنها را در زمان مناسب استفاده می کنید. اینها باعث اضافه وزن شما نمی شوند – یک وعده ۱۰ گرم منظم BCAA حاوی تقریبا ۴۰ کیلوکالری است. گیاهخواران و گیاهخواران توصیه می شوند قبل از مصرف برچسب را بررسی کنند.

بهترین زمان مصرف BCAA: چه زمانی مکمل های بی سی ای ای مصرف کنید؟

بهتر است مکمل های BCAA – چه به صورت قرص و چه به صورت پودر – قبل از تمرین ، حداکثر تا ۱۵ دقیقه قبل از تمرین مصرف کنید. اما BCAA بسته به اندازه وعده می تواند به طور کلی سه بار در روز مصرف شود – بنابراین حتماً برچسب آن را بخوانید.میچل می گوید: “برای افزایش مطلوب عضلات ، ما محصولی با ۵-۸ گرم لوسین را در طول تمرین با ۱٫۵-۱ لیتر آب توصیه می کنیم.”

“از آنجا که لوسین سنتز پروتئین عضلات را بعد از تمرین و بعد از غذا طولانی می کند ، می تواند ۹۰ دقیقه بعد از صبحانه یا ناهار نیز لوسین مصرف کند ، خصوصاً در مواردی که هدف از آن افزایش عضلات است. اگر تمرکز خود را روی کاهش چربی می دانید می توانید آن را مصرف کنید ۳۰-۴۵ دقیقه قبل از غذا. ”

منبع

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید