{“@context”:”https://schema.org”,”@type”:”FAQPage”,”mainEntity”:[{“@type”:”Question”,”name”:”شیرخشک ببلاک خوبه؟”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:” برای این موضوع حتما مطلب را تا انتها مطالعه کنید.”}},{“@type”:”Question”,”name”:”چه مدت میتوانیم شیرخشک ببلاک را نگه داری کنیم؟”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:”برای این موضوع حتما مطلب را تا انتها مطالعه کنید.”}},{“@type”:”Question”,”name”:”فواید و عوارض شیرخشک ببلاک چیست؟”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:”برای این موضوع حتما مطلب را تا انتها مطالعه کنید.”}}]}
{
“@context”: “http://schema.org”,
“@type”: “Book”,
“name”: “فردامارکت”,
“review”: {
“@type”: “Review”,
“author”: “حمید اسماعیلی”,
“datePublished”: “12-12-2019”,
“description”: “شیرخشک ببلاک خارجی در انواع: کامفورت، ای آر (ar)، ال اف، اچ آ، شماره 1، شماره 2، شماره 3 و… وجود دارد که برای نوزادان و بزرگسالان قابل استفاده است.”,
“reviewRating”: {
“@type”: “Rating”,
“bestRating”: “5”,
“ratingValue”: “5”,
“worstRating”: “1”
}
}
}

شیرخشک ببلاک قیمت و خرید

یکی از بهترین مارک های شیرخشک، پودر شیرخشک ببلاک است. در این مطلب سعی شده در رابطه با قیمت شیر خشک ببلاک کامفورت، عوارض شیر خشک ببلاک ای ار، انواع شیر خشک ببلاک ar، بهترین شیر خشک پر چرب برای وزن گیری نوزاد، شیر خشک ببلاک بهتره یا آپتامیل و… توضیح میدهیم. داروخانه آنلاین فردامارکت؛ انواع شیر خشک ببلاک را ارائه می دهد.

ببلاک: شیرخشک به عنوان یکی از کامل ترین مکمل های غذایی برای کودکان به حساب می آید. در صورت نبود و یا کمبود شیر مادر، شیرخشک ببلاک می تواند یکی از تاثیرگذارترین مواد خوراکی برای رشد و تقویت کودک در سنین مختلف باشد. در این مطلب از سایت فردامارکت، می خواهیم درمورد شیرخشک ببلاک، عوارض و خواصی که دارد برای شما عزیزان توضیح دهیم.

شیرخشک های ببلاک خارجی در انواع مختلفی همچون: کامفورت، ای آر (ar)، ال اف، اچ آ، شماره 1، شماره 2، شماره 3، ببجونیور، بدون لاکتوز،  پره مچور، پری، جونیور و… وجود دارد که معمولا هم برای نوزادان و هم برای بزرگسالان قابل استفاده است

همان طور که می دانید، شیرخشک برای نوزادان و کودکان در سنین مختلف، متفاوت می باشد. چرا که کودکان در هر سنی که هستند به مواد معدنی متنوعی برای رشد نیاز دارند و شیرخشک ها به دلیل اینکه دارای ترکیبات متنفاوتی هستند می توانند نیاز کودکان در هر سنی را برطرف کنند.

شیرخشک ببلاک خوبه؟

شیرخشک ببلاک خوبه؟

نه تنها شیرخشک ببلاک، بلکه تمام شیرخشک ها در برند های متفاوتی که هستند از تبخیر آب شیر به دست می آیند. کودکان زمانی که به دنیا می آیند برای رشد نیاز به شیر مادر دارند، نوزادانی که به هر دلیلی نمی توانند از شیرمادر استفاده کنند و به آن حساسیت دارند، بهترین ماده غذایی برای آن ها شیرخشک ببلاک می باشد.

مصرف شیرخشک برای نوزادان در زمان وزن گیری یکی از مهم ترین مواردی است که باید به آن توجه داشته باشیم. برخی از بزرگسالان هستند که از شیرخشک برای چاقی استفاده می کنند که تاثیرگذاری بسیار زیادی در روند چاقی آن ها دارد. به همین دلیل توصیه می شود از بهترین شیرخشک برای مصرف روزانه کودک استفاده کنید.

اگر کودک شما به شیرخشک حساسیت داشته باشد و به دلایلی مانند رفلاکس، نتواند از شیرخشک استفاده کند، در صورت مصرف خودسرانه می تواند منجر به دل درد و اسهال شود. پس برای انتخاب شیرخشک مناسب برای کودک خود جهت تقویت و چاقی صورت به پزشک مراجعه کنید. به شما پیشنهاد می کنیم از شیرخشک های، ضد یبوست، ضد نفخ، ضد آلرژی استفاده کنید.

انواع شیرخشک ببلاک

همان طور که گفتیم با توجه به اینکه کودکان از بدو تولد تا حدودا سن 2 سالگی تا 3 سالگی به شیرخشک نیاز دارند، با توجه به سن کودک از مواد مختلف و ترکیبات متنوعی در ساخت آن ها استفاده می شود، شیرخشک ببلاک نیز دارای انواع مختلفی برای انواع سن می باشد که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد.

انواع شیر خشک های ببلاک:

 • ببلاک 1
 • ببلاک 2
 • بیجونیور
 • پره مچور
 • ببلاک AR
 • ببلاک LF
 • ببلاک کامفورت

شما می توانید با در نظر گرفتن سن کودک خود، عوارض شیرخشک، فواید آن و حساسیت هایی که کودکتان دارد، شیرخشک مناسب را برای او از فروشگاه اینترنتی فردامارکت با مناسب ترین قیمت خریداری کنید.

خاصیت هایی که شیرخشک ببلاک و دیگر شیرخشک ها دارند، می تواند روی وزن گیری، چاقی، رفلاکس، زردی و… کودک شما در سنین مختلف تاثیر داشته باشد. فواید شیرخشک به قدری زیاد است، که پیشنهاد می کنیم، برای خرید انواع شیرخشک و شناخت آن به یک پزشک مطمئن مراجعه کنید و با توجه به نیاز کودک خود شیرخشک خریداری کنید. در ادامه درمورد ویژگی ها، خواص و عوارض آن توضیح می دهیم.

شیرخشک ببلاک چه خاصیتی داره؟

 شیر خشک ببلاک چه خاصیتی دارد؟

استفاده از شیرخشک در همان چندماه اول به دلایلی برای نوزادان و کودکان ضروری می باشد. ترکیبات شیرخشک، یکی از مهم ترین مواردی است که می تواند تعیین کننده شیرخشک مناسب با توجه به سن کودک شما باشد. با توجه به این که شیرخشک دارای مواد معدنی مفیدی برای بدن کودک می باشد، می تواند تاثیر بسیار زیادی روی رشد کودک داشته باشد. مصرف شیرخشک در کودکان به رشد سریع و چاق شدن آن ها کمک خواهد کرد.

اگر می خواهید تاثیرگذاری شیرخشک را در کودکان خود ببینید، باید در هنگام خرید آن به مواردی مانند زردی، نفخ، یبوست، رفلاکس و حساسیت کودک خود نسبت به این نوع شیر توجه داشته باشید، چرا که انواع مختلف آن با ترکیبات و مواد متنوعی درست شده است که می تواند روی تاثیرگذاری آن اثر بخش باشد. از جمله فواید شیرخشک ببلاک می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم.

فواید شیر خشک ببلاک:

 • کمک به رشد کودک
 • کمک به وزن گیری کودک
 • تقویت حافظه کودک
 • چاق شدن کودک
 • تقویت سیستم ایمنی بدن کودک

عوارض شیرخشک ببلاک

عوارض شیرخشک ببلاک

استفاده از شیرخشک در صورتی که فرزند شما به آن حساسیت و آلرژی داشته باشد می تواند منجر به دل درد و درد معده کودک شا شود. به همین دلیل توصیه می کنیم، قبل از اینکه برای فرزند خود شیرخشک تهیه کنید، به پزشک مراجعه کنید و با توجه به سن کودک خود شیرخشک مناسب را خریداری کنید.

همچنین توجه داشته باشید در صورت مصرف بیش از اندازه شیرخشک، کودک شما به اسهال و استفراغ منجر خواهد شد. اگر می خواهید نوزاد شما سختی نبیند، بهترین زمان را برای خوراک کودک خود استفاده کنید. قیمت شیرخشک در فروشگاه اینترنتی فردامارکت بسیار مناسب می باشد. با مراجعه به این سایت می توانید شاهد بهترین و مناسب ترین قیمت ها باشید.

مدت زمان نگهداری شیر خشک ببلاک

با توجه به ترکیبات و موادی که در ساخت شیرخشک استفاده شده است، بهترین زمانی که می توانید برای نگه داری آن در نظر داشته باشید، همان موقعی است که شیرخشک را برای مصرف کودک آماده کرده اید. توجه داشته باشید که شما نمی توانید مقدار باقی مانده شیرخشک را برای وعده بعدی کودک خود نگه دارید، چرا که تمام خاصیت خود را در طول این مدت که نگهداری می کنید از دست می دهد. به همین دلیل توصیه می شود که به میزان لازم برای کودک خود شیرخشک آماده کنید.

شیرخشک آپتامیل

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید