بهترین مکمل بدنسازی

نویسنده : حمید
تاریخ : 15 اردیبهشت 1399

همان طور که می دانید استفاده از بهترین مکمل بدنسازی برای افزایش حجم می تواند تاثیرگذار ترین گزینه روی بهتر شدن و تقویت عضلات شما داشته باشد . اگر به تازگی شروع به ورزش کرده اید و می خواهید با استفاده از مکمل های بدنسازی ، فرم دلخواه خود را به دست آورید ، در این مقاله با ما همراه باشید که نمونه ای از بهترین مکمل بدنسازی برای افزایش حجم را به شما معرفی خواهیم کرد .

بهترین مکمل برای افزایش حجم عضله خشک

در این مطلب می خواهیم در مورد بهترین مکمل بدنسازی برای افزایش حجم بدون چربی ، بهترین مکمل بدنسازی برای مبتدیان ، ضروری ترین مکمل بدنسازی صحبت کنیم . تا شما بتوانید با خواندن این مقاله به آن چه که می خواهید دست پیدا کنید و بهترین فرم بدنی را داشته باشید .

استفاده از بهترین مکمل های بدنسازی ، تاثیر بسیار زیادی روی عملکرد ما و تقویت سیستم ایمنی ما خواهد داشت . این که شما در حین تمرین ، قبل از تمرین و بعد از تمرین از چه مکملی برای تقویت خود و تامین انرژی از دست رفته خود استفاده می کنید ، بسیار اهمیت دارد .

شما با مصرف انواع پروتئین ها ، ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن می توانید ، انرژی مورد نیاز خود را بدست آورید و در کنار ورزش و تمرین مناسب ، به آن فرم بدنی دلخواهی که می خواهید دست پیدا کنید . در طول سال های اخیر ما پیشرفت زیادی در تولید بهترین و با کیفیت ترین مکمل های بدنسازی داشته ایم .

بهترین مکمل بدنسازی

بهترین مکمل بدنسازی برای افزایش حجم بدون چربی

در این مقاله می خواهیم بهترین مکمل ها را بر اساس اولویت شان به شما ورزشکاران و علاقه مندان به ورزش معرفی کنیم ، تا بهتر بتوانید در مصرف مکمل های بدنسازی تصمیم بگیرید .

پروتئین وی برای افزایش حجم

مهم ترین مکمل هایی که برای رشد و تقویت عضلات در مرحله اول از آن استفاده می شود ، پروتئین ها هستند . پروتئین ها به خوبی می توانند انرژی مصرفی ما را در طول تمرین تامین کنند و به رشد و عملکرد بهتر عضلات ما کمک می کنند . نمونه ای از بهترین پروتئین که استفاده از آن بعد از هربار تمرین توصیه می شود ، پروتئین وی نام دارد .

پروتئین وی ؛ ارزش غذایی بسیار بالایی دارد و به دلیل این که دارای مقدار زیادی مواد مغذی می باشد ، به راحتی در چربی سوزی و عضله سازی شما نقش خواهد داشت . پروتئین وی به دلیل این که دارای ویژگی جذب سریع در بدن می باشد ، به عنوان یکی از بهترین و محبوب ترین پروتئین ها از دید بدنسازان شناخته شده است .

افرادی که ورزش را به صورت حرفه ای دنبال می کنند و تمرینات سختی دارند ، بهتر است دوبار در زمان تمرین خود از پروتئین وی استفاده کنند ، چرا که این افراد چربی سوزی بیشتری دارند و باید انرژی از دست رفته شان به درستی تامین شود . مصرف پروتئین وی قبل و بعد از تمرین ، قبل از خواب شب و بعد از بیدار شدن از خواب دارای اهمیت بسیاری می باشد .

مصرف آمینو اسید های ضروری برای افزایش حجم

آمینو اسید های موجود در بدن ما به ۲۱ نوع می رسند . آمینو اسید ها نقش بسیار مهمی در ساخت پروتئین ها و ماهیچه های ما دارند ، تاثیرگذاری آن را می توانید پس از مدتی درک کنید . اگر در طول ورزش و تمرین خود می خواهید که بدن و  عضلات ورزیده ای داشته باشید ، مصرف آمینو اسید های ضروری را فراموش نکنید .

معمولا آمینواسید ها را می توان در محصولات حیوانی یافت که میزان استفاده ما از این محصولات در طول روز به قدری نیست که بتواند ، نیاز ما را بعد از یک ورزش سنگین تامین کند . ورزشکاران به دلیل این که در طول تمرین خود انرژی زیادی را مصرف می کنند ، به آمینواسید بیشتری نیاز دارند . مکمل های BCAAs بهترین مکمل برای افزایش حجم هستند .

بهترین مکمل برای بدنسازی

مصرف کراتین برای افزایش حجم

معمولا وقتی در مورد افزایش حجم صحبت می شود ، کراتین اصلی ترین مکملی است که باید از آن استفاده کنیم . کراتین به طور طبیعی در ماهیچه های اسکلی وجود دارد و ترکیبی از گلیسین ، متیونین و آرژین می باشد . کراتین انرژی بدن ما را تبدیل به فسفات می کند و از همین طریق روی حجم سازی عضلات تاثیر می گذارد .

کراتین موجود در ماهیچه های اسکلتی نمی توانند ، پاسخ گوی نیاز ما باشند و بعد از کمی ورزش سنگین به راحتی تخلیه می شوند ، به دلیل این که ما بتوانیم این انرژی را جبران کنیم باید از مکمل های کراتین استفاده کنیم . استفاده از مکمل کراتین ، به مراتب انرژی شما را افزایش می دهد و قدرت بدنی شما را بالا خوهد برد .

کراتین علاوه بر این که روی عضلات شما تاثیر می گذارد ، جریان خون را نیز افزایش می دهد و باعث می شود تا سلول ها آب بیشتری را به خود جذب کنند و همین باعث حجیم تر شدن عضلات می شود .

ویتامین ها و مواد معدنی برای افزایش حجم

یکی دیگر از مکمل هایی که نقش مهمی در افزایش حجم و عضله سازی دارد ، ویتامین ها و مواد معدنی می باشد . مصرف ویتامین ها علاوه بر این که تاثیر زیادی روی بدنسازی دارد ، می تواند به طور طبیعی هم تاثیرگذار واقع شود . وجود انواع ویتامین ها برای بدن ضروری می باشد و همان طور که می دانید ، هر یک از آن ها نقش مخصوص به خود را در بدن ایفا می کنند .

ویتامین ها علاوه بر تاثیرگذاری روی حجیم کردن عضلات ، می توانند سیستم ایمنی بدن ما را تقویت کنند تا سیستم ایمنی ما عملکرد بهتری داشته باشد . بیشترین ویتامین ما ، از مصرف سبزیجات و میوه ها تامین می شود ، که باز هم احساس می شود برای یدن کافی نباشد . به همین دلیل استفاده از مکمل های ویتامین و مولتی ویتامین ها توصیه می شود .

بهترین مکمل بدنسازی برای مبتدیان

افرادی که به تازگی فعالیت و ورزش خود را شروع کرده اند و می خواهند آن را به صورت حرفه ای ادامه بدهند ، بهتر است برای شروع ورزش خود ، بهترین ها را انتخاب کنند . مکمل هایی که در ابتدا نام بردیم می تواند گزینه خوبی برای این افراد باشد . افراد مبتدی باید در ابتدای ورزش خود و تمرین های خود بدن خود را آماده مصرف بهترین و باکیفیت ترین ویتامین ها و پروتئین ها کند .

اگر قصد این را دارید که در باشگاه یک برنامه تمرینی محکم و سختی را در پیش بگیرید ، بهتر است یک تغذیه مناسب هم برای آن در نظر داشته باشید.

رشد عضلات در سریع ترین زمان ممکن

برای اینکه بتوانید به عضلات خود کمک کنید و آن ها را تحریک به رشد و حجم سازی کنید، هیچ گاه سعی نکنید از آمپول ها برای حجم دادن به عضلات خود استفاده کنید .

استفاده از قرص های شیمیایی و این آمپول ها ، فقط می تواند شما را برای مدتی زیبا نشان دهد و در نهایت شما می مانید و حجم بسیاری از عوارض که باید به دنبال درمان آن باشید . البته فراموش نکنید که برخی از این آمپول ها به دلیل دوز بسیار بالایی که دارند ، منجر به مرگ می شوند . بهترین مکمل ها برای افراد مبتدی به شرح زیر می باشد :

  • پروتئین وی
  • کراتین
  • پروتئین کازئین
  • آمینواسید های ضروری
  • کربوهیدرات های سریع

این ها می توانند در عضله سازی شما ، که به تازگی شروع به ورزش و تمرین کرده اید ، نقش بسیار مهمی داشته باشند .

اگر قصد خرید بهترین مکمل بدنسازی برای افزایش حجم را دارید ، می توانید به فروشگاه اینترنتی فردامارکت مراجعه کنید و پس از مشاهده انواع مکمل ها ، پروتئین ها و ویتامین ها ، مکمل مورد نظر خود را سفارش و خریداری کنید .

 

 

 


2348 بازدید
برچسب :

11453

https://fardamarket.com

دیدگاهتان را بنویسید
2020-04-27 19:18:06

سلام خسته نباشید من بدنسازی را به صورت حرفه ای دارم انجام میدم .دنبال یه مکمل خوب میگردم میشه کمکم کنید؟

2020-04-27 20:11:56

با سلام پروتئین وی به عنوان یک مکمل سالم و کامل برای شما می تونه گزینه خوبی باشه.

2020-04-27 20:17:23

سلام. درصورت امکان لطفا با ما تماس بگیرید. تا توسط دکتر داروساز مشاوره رایگان در یافت کنید. برای این کار روی لینک زیر کلیک کنید درخواست مشاوره داروساز

2020-04-30 21:11:15

سلام من تو طول دوره ورزشم از ویتامین دی استفاده کردم. البته قبلش کازئین استفاده میکردم که خیلی بدهضم بود، الان ولی نه خیلی خوبه پروتئین وی که من استفاده می کنم. تاثیر زیادی هم روی عضلاتم داشته. ممنون از مطالبتون

2020-05-07 21:49:50

پروتئین وی عوارضی برای خانم ها داره؟

2020-05-17 02:32:24

سلام ممنون از اینکه وقت میزارین برامون

2020-05-17 20:05:41

سلام ممنون از مطالب خوبتون من برای دوره بدنسازیم از پروتئین وی استفاده کردم و به صورت منظم سر یه تایم مشخصی استفاده میکردم خیلی خیلی موثر بود. واقعا پروتئین کاملی بود. طعم شکلاتیش بینظیره

2020-10-18 09:26:27

از چه برندی استفاده کردین

2020-05-21 03:23:56

سلام مواد غذایی طبیعی جایگزین مکمل ها در مقاله مصرف مکمل برای دیابت معرفی شده که به نظرم بسیار عالی و کاربردی میتونه باشه

2021-04-06 11:13:08

سلام من به دکتر تغذیه مراجعه کردم و به من مکمل ارژنین داد ایا تاثیر داره؟

2021-08-06 23:54:43

سلام خسته نباشید چی مکمل واسه دوره حجم واسه من خوبه تا الان اصلأ مکمل استفاده نکردم وزنم 60کیلو سنم 27 تا یک ماه باشگاه میرم مرسی از پاسخ گویی شما 🌹❤️

آخرین مطالب

بهترین مارک گلوتامین چیست؟ (معرفی ۷ گلوتامین برتر) 20 مرداد 1400
دپو مدرول درمانی برای درد و تورم آرتروز + ۹ بیماری دیگر 19 مرداد 1400
علائم تنگی نفس را با اسپری سرتاید پیشگیری کنید!(معرفی کامل) 19 مرداد 1400
یوتیروکس موثر در کنترل کم کاری تیروئید (عوارض+نحوه مصرف) 19 مرداد 1400
آسنترا درمانی برای افسردگی (فواید و عوارض+نحوه مصرف) 19 مرداد 1400
فلوکستین برای چیست؟ افسردگی را به راحتی کنترل کنید! 19 مرداد 1400
کی پی تیوا چیست؟ (هر ان چیز که باید از کی پی تیوا بدانید!) 18 مرداد 1400
تلفست چیست؟ (فواید،عوارض و نحوه مصرف) 18 مرداد 1400
فواید گلوتامین + معرفی بهترین مارک و نحوه مصرف 18 مرداد 1400
گینر رونی کلمن اصل و تقلبی + طریقه مصرف 16 مرداد 1400
بازگشت به بالا
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید