کراتین ۵۰۰گرمی “ویتاپی”

کرتین به طور طبیعی در بدن وجود دارد و بیشتر در ماهیچه ها وجود دارد و مغز در یک بزرگسال با وزن ۷۰ کیلوگرم حدود ۱۲۰ گرم تخمین زده می شود. افزایش میزان ذخیره در بدن این موجود باعث بهبود عملکرد و عملکرد را بهبود می بخشد. نحوه مصرف کراتین: زمان بندی توصیه شده بعد […]
تومان 0

در انبار موجود نمی باشد


موجود در انبار فردا مارکت
7روز هفته 24ساعته
تضمین اصالت کالا
تحویل سریع

توضیحات

کرتین به طور طبیعی در بدن وجود دارد و بیشتر در ماهیچه ها وجود دارد و مغز در یک بزرگسال با وزن ۷۰ کیلوگرم حدود ۱۲۰ گرم تخمین زده می شود. افزایش میزان ذخیره در بدن این موجود باعث بهبود عملکرد و عملکرد را بهبود می بخشد.

نحوه مصرف کراتین:

زمان بندی توصیه شده بعد از غذا و بعد از آموزش است. علاوه بر این ، گزارش شده است که دریافت سریع قند بعد از تمرین باعث بهبودی گلیکوژن عضله شده و تجزیه عضلات را سرکوب می کند. با نوشیدن آن همراه با پروتئین حاوی قند یا نوشیدنی آب میوه ، می توانید ضمن جلوگیری از تجزیه عضله ، اثر افزایش عضله را داشته باشید. کراتین ، به طور عمده توسط عمل انسولین ، به سرعت در عضله جذب می شود. انسولین هورمونی است که هنگام هضم کربوهیدرات ها (قندها) ترشح می شود ، بنابراین از این نظر ، مصرف کراتین و قندها به صورت مجموعه توصیه می شود.

چه کسانی به کراتین نیاز دارند ؟

افرادی که معمولاً پروتئین حیوانی زیادی مانند گوشت و ماهی مصرف نمی کنند ، و کسانی که به طور عمده سبزیجات می خورند بیشتر احساس اثر می کنند زیرا مقدار کراتین در عضله در اصل کم است. ورزشکارای که فعالیت زیادی دارند هم باید از مکمل استفاده کنند چرا که غذا نمی تواند کراتین مورد نیاز را تامین کند.

قیمت پودر کراتین

بهترین و مطمن ترین راه  پودر کراتین (Créatine) خرید از سایت دارو خانه انلاین فردامارکت میباشد . از انجایی که مکمل های بدنسازی جعلی زیادی در بازار وجو دارد، خرید از حوزه های غیر متخصص میتواند به سلامتی شما اسیب وارد کند.

قدرت آنی و توده عضلانی را با کراتین افزایش می دهید :

از کراتین می توان تأثیر حمایت از تولید انرژی در حین ورزش را داشت. گزارش شده است که نه تنها عملکرد ورزشی را بهبود می بخشد ، بلکه عملکرد پشتیبانی از افزایش توده عضلانی را نیز دارد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید