کرم ضد آفتاب درمالاین

کرم ضد آفتاب درمالاین

  • دسته : ضد افتاب
  • pcf 50
  • ویژگی :ضد لک ، فاقد چربی
  • ترکیبات : الوئه ورا، الانتونین،ویتامین ای ، نیاسین امید
تومان 95000

11 در انبار

موجود در انبار فردا مارکت
7روز هفته 24ساعته
تضمین اصالت کالا
تحویل سریع

توضیحات

کرم ضد آفتاب درمالاین

کرم ضد آفتاب درمالاین :

کرم ضد آفتاب درمالاین ؛ چه محصولی به غیر از ضد آفتاب ما را در برابر آسیب های ناشی از آفتاب محافظت می کند ، خطر ابتلا به سرطان پوست را کاهش می دهد ، از بروز سریع چین و چروک جلوگیری می کند و بلافاصله پس از استفاده موثر است؟ فردامارکت به تمامی این سخن ها پاسخ خواهد داد.

این بهترین راز زیبایی است که در حقیقت راز نیست.اگر می خواهید درازمدت پوست خود را درخشان و سالم نگه دارید ، باید به طور روزانه از ضد آفتاب نیز استفاده کنید. اینجا دلایلی هست که چرا: چرا به کرم ضد آفتاب درمالاین نیاز دارم؟

 خطر ابتلا به سرطان پوست را کاهش دهید:

ضد آفتاب از پوست شما محافظت می کند و خطر ابتلا به سرطان پوست و پیش سرطان های پوست را کاهش می دهد. ضد آفتاب از پوست شما محافظت می کند و خطر ابتلا به سرطان پوست و پیش سرطان های پوست را کاهش می دهد.

از آفتاب سوختگی محافظت کنید:

این اشعه UVB است ، که مسئول آفتاب سوختگی است و تصور می شود بیشتر سرطان های پوست را ایجاد می کند. آفتاب سوختگی نه تنها دردناک است ، بلکه ارتباط مستقیمی با کشنده ترین انواع سرطان دارد. “حتی یک آفتاب سوختگی نیز می تواند خطر ابتلا به سرطان پوست را در فرد افزایش دهد.

این به این دلیل است که وقتی پوست اشعه ماورا بنفش را از نور خورشید جذب می کند ، می تواند به مواد ژنتیکی سلول های پوست آسیب برساند. ” خوشبختانه کرم ضد آفتاب درمالاین با جذب ، انعکاس یا پراکندگی نور خورشید از پوست در برابر اشعه UV دفاع می کند.

از التهاب و قرمزی جلوگیری کنید:

مدت زمان زیاد در آفتاب باعث آفتاب سوختگی ، قرمز شدن شدید پوست و التهاب پوست می شود. طبق اخبار پزشکی امروز: “اشعه ماورا بنفش از خورشید به پوست آسیب می رساند ، زیرا با هدایت خون بیشتر بدن به منطقه آسیب دیده ، بدن برای قرمز شدن آسیب قرمز می شود.”

از بروز زودرس چین و چروک و خطوط ریز جلوگیری کنید:

در مورد ایجاد چین و چروک ، خطوط ظریف، یکی از موثرترین فرمول های پیشگیری ضد آفتاب است. قرار گرفتن در معرض طولانی مدت در برابر اشعه UVA باعث پیری زودرس پوست شما شده و منجر به از بین رفتن کلاژن و کشش پوست می شود.

در حقیقت ، تقریباً تا ۹۰٪ علائم قابل مشاهده پیری در اثر آسیب خورشید ایجاد می شود.

از ایجاد لکه های پوستی پیشگیری کنید :

رنگدانه نامناسب پوست (یا هایپرپیگمانتاسیون) به تغییر رنگ یا تیره شدن قسمت هایی از پوست به روشی ناسازگار اشاره دارد. این می تواند ارثی باشد ، اما همچنین می تواند در اثر قرار گرفتن در معرض آفتاب باشد.

لکه های پوستی یا لکه های تیره ممکن است روی صورت ، دست ها و سایر قسمت های بدن به طور منظم در معرض آفتاب قرار بگیرند.

خبر خوب؟ یک روش ساده برای جلوگیری از لکه های تیره (و همچنین آفتاب سوختگی ، چین و چروک و سرطان پوست) وجود دارد – و راه حل استفاده از کرم ضد آفتاب درمالاین است ، نه فقط در تابستان، بلکه در همه شرایط.

طریقه مصرف:

کرم ضد آفتاب درمالاین را نیم ساعت قبل از قرار گرفتن در معرض آفتابم صرف کنید و هر چهار ساعت یک بار آن را مجدد مصرف نمایید.

منبع

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید