گینر رونی کلمن اصل و تقلبی + طریقه مصرف

نویسنده : حمید
تاریخ : 16 مرداد 1400

همه گیری ویروس کرونا باعث شده است مردم در مورد سلامتی خود بسیار محتاط باشند. از تغذیه سالم ، ورزش تا حتی مکمل ها ، ما همه اقدامات بهداشتی مهم را برای حفظ سلامت خود در وضعیت مناسب انجام می دهیم.

با این حال ، با وجود مکمل های زیاد در بازار ، چگونه می توان تقلبی ها را از انواع اصلی تشخیص داد. مکمل های جعلی بارها حاوی مواد ممنوعه مانند استروئیدها ، مواد شیمیایی مضر و مواد جعلی هستند ، اما شبیه مکمل های اصلی به نظر می رسند.

در طول دهه گذشته ، تقاضا برای مکمل های بدنسازی به خصوص گینر رونی کلمن  در کشور افزایش یافته است. اما تحقیقات و مطالعات نشان داده شده است که مقدار زیادی از این مکمل ها تقلبی هستند.
تولیدکنندگان این مکمل های جعلی نه تنها مشتریان خود را فریب می دهند ، بلکه از مواد شیمیایی تأیید نشده و بالقوه مضر نیز در ارائه جعلی خود استفاده می کنند و جوانان را به خطر می اندازند. در ادامه داروخانه انلاین فردامارکت سعی کرده اطلاعاتی به شما بدهد که بتوانید گینر رونی کلمن اصل را از نمونه های تقلبی اش شناسایی کنید و از سلامتی خود محافظت کنید.

Gainer Ronnie Coleman چیست؟

Gainer Ronnie Coleman چیست؟

این پروتئین ۶۰ گرم پروتئین در هر وعده برای کمک به تغذیه ماهیچه ها و در حالت آنابولیک فراهم می کند. شکلات تیره Ronnie Coleman King Mass به سیل عضلات شما با پروتئین ، کربوهیدرات ، گلوتامین و کراتین کمک می کند ، که ممکن است به بهبود بعد از جلسه تمرین شدید کمک کند.

چگونه مکمل های جعلی را تشخیص دهیم؟!

هولوگرام را بررسی کنید:

یکی از بهترین راه ها برای تشخیص یک محصول تقلبی از محصول اصلی ، جستجوی هولوگرام مارک است. اکثر مکمل های تقلبی در امکانات بسیار بی کیفیت ساخته می شوند که در آن تکنولوژی تکرار مناسب هولوگرام وجود ندارد.بررسی هولوگرام راهی مطمئن برای ایجاد تمایز بین یک محصول اصل و تقلبی است. هر شرکتی نمی تواند هولوگرام را بسازد و تکرار کند. هولوگرام در سراسر جهان به عنوان نشانه ای از اصالت مورد استفاده قرار می گیرد.اکثر مارک های معروف دارای هولوگرام سه بعدی هستند که جعل آن دشوار است. نحوه مشاهده هولوگرام تأمین کننده اصلی را از وب سایت آنها بررسی کنید.

تشخیص اصل بودن از روی بارکد:

تلفن های همراه امروزه از برنامه هایی پشتیبانی می کنند که می توانند بارکد و کدهای QR را بخوانند. اسکن نام تجاری اصلی شما را به وب سایتی می رساند که در آن می توانید جزئیات مربوط به نام تجاری را دریافت کنید. بارکد یکی از مطمئن ترین نشانه های اصالت است. فقط یک اسکن سریع انجام دهید ؛ اسکن یک مارک اصلی باید به طور ایده آل شما را به وب سایت آن هدایت کند.

بارکد گینر رونی کلمن را بررسی کنید

برچسب تغذیه:

مکمل های جعلی دارای برخی از مواد ذکر شده هستند که در واقع در مکمل های اصلی نیستند. در مورد مکمل هایی که از آنها استفاده می کنند تحقیق کنید. اگر چیزی در آن اضافی است یا اگر چیزی کم شده است ، مکمل جعلی است.

جدول غذایی گینر رونی کلمن

بسته بندی را بررسی کنید:

این ممکن است کمی مشکل باشد. مراقب اشتباهات املایی ، فونت های عجیب ، لوگوهای اشتباه و حتی اطلاعات تغذیه ای اشتباه باشید.مراقب اشتباهات ناخوشایند در املا ، فونت های ناآشنا ، اشتباهات در اطلاعات ، لوگوهایی باشید که با ظاهر معمولی متفاوت است. مهر را بررسی کنید ، اگر دستکاری شده باشد ، باید محصول را بازگردانید. محصولات تولید شده توسط شرکت هایی با زیرساخت ضعیف دارای مهر و موم با کیفیت بالا نیستند.

مهم است که بررسی کنید که آیا دارو توسط انجمن ایمنی و استانداردهای غذایی ایران تأیید شده است یا خیر. توجه داشته باشید که مکمل ها قبل از رسیدن به شما تحت آزمایش های مختلف و بررسی های متعدد کیفیت قرار می گیرند.

بسته بندی رابررسی کنید

 مهر و موم را بررسی کنید:

اگر مهر و موم محصول عجیب یا بی کیفیت به نظر برسد ، احتمال دارد که دستکاری شده باشد.

مهر مم را بررسی کنید

تست گینر با اب :

یک قاشق از مکمل را در دمای اتاق به آب اضافه کنید و چند ثانیه هم بزنید. مکمل اصلی به راحتی حل می شود ، در حالی که محصول تقلبی معمولاً توده های پودر را به عنوان باقی مانده در شیشه باقی می گذارد. مکمل های تقلبی همچنین دارای بوی تند و طعم بد هستند.

عوارض گینر رونی کلمن تقلبی:

اگر مشتری یک ساعت تقلبی بخرد ، ممکن است زمان را به خوبی نشان ندهد ، اما تمام چیزی که واقعاً هدر داده اند پول آنها بوده است. با این حال ، مکمل های جعلی می توانند خطرات جدی برای سلامتی ایجاد کنند.

در یک سناریوی خوش خیم ، آنها به سادگی کار نمی کنند. اما برخی از مکمل های غذایی جعلی حاوی مواد مخفی هستند که باعث مشکلات سلامتی یا حتی مرگ می شوند. آلرژی هایی مانند بادام زمینی و صدف می توانند در ویتامین های تقلبی خود را نشان دهند و واکنش های منفی نیز ایجاد کنند.اگر در ناحیه کمر یا بازوها و موها دچار آکنه شده اید ، احتمال دارد که مکمل مورد استفاده شما جعلی باشد.

راه های دیگری که  گینر رونی کلمن با قیمت فوق العاده ارزان به فروش می رسد!

محصولات منقضی شده:

برخی از مارک های معتبر یا شرکای توزیع ممکن است تصمیم بگیرند که محصولات خود را با قیمت های مناسب که در حال انقضا هستند به فروش برسانند. در آن زمان ، خریداران بی وجدان وارد می شوند و معامله را فسخ می کنند. از آنجا که آنها اقلامی را خریداری می کنند ، تصمیم می گیرند تاریخ انقضا را به سادگی تغییر دهند تا به نظر قانونی برسد.

محصولات سرقت شده :

راه دیگری که اشخاص ثالث می توانند مکمل های ارزان قیمت بفروشند ، خرید محصولات سرقتی است. شاید یک انبار یا کامیون در خارج از کشور مورد غارت قرار گرفت. این محصولات به بازار سیاه ختم می شوند و برای فروشندگان تقلبی ارزشمند هستند. آنها هنوز اصل هستند ، اما ممکن است تا زمانی که مشتری آنها را می بیند با کالاهای تقلبی یا منقضی شده مخلوط شوند.

طریقه مصرف گینر رونی کلمن

طریقه مصرف گینر رونی کلمن :

اولین چیزی که باید بدانید این است که معمولاً توصیه می شود که پودر را با شیر و نه آب مخلوط کنید. استفاده از آب به جای شیر به این معنی است که تقریباً ۱۲۰ کالری کمتر و تقریبا ۸ گرم پروتئین کمتر مصرف می کنید.
عضله سازی پس از ۳۰ دقیقه تمرین در اوج خود قرار دارد و بنابراین زمان مناسبی برای مصرف مکمل است. نه اینکه مصرف آن در زمان های دیگر مضر یا هر چیز دیگری باشد ، بلکه فقط خوب است.

در صورت مشاهده توده هایی در نوشیدنی ، از یک شیکر یا مخلوط کن استفاده کنید ، زیرا ترجیح این است که همه چیز به خوبی خرد شود و هضم آسان و کامل را نیز در پی دارد.
مقدار پودر به اهداف تغذیه ای شما بستگی دارد اما به طور کلی ، ۱ تا ۲ پیمانه به اندازه کافی خوب خواهد بود.
این می تواند به شما در افزایش وزن بین ۱تا ۲ کیلو گرم در هفته کمک کند ، اما تنها در صورتی که با جدیت و با تمرین مناسب استفاده کنید.

چند نکته و تکنیک:

  • اگر بتوانید یک دوره زمانی مناسب برای مصرف مکمل را حفظ کنید ،عالی میشود.
  • هر ۳-۴ ساعت چیزی بخورید.
  • اولویت بندی خواب را شروع کنید.
  • جلسات تمرینی خود را دوست داشته باشید و این کار را با علاقه انجام دهید.
  • تغییرات را دنبال کنید.
  • سعی کنید تمرینات غیر ماشینی بیشتری انجام دهید.

در اخر:

مکمل های تقلبی برای بهبود توده عضلانی شما وجود ندارند ، تمرکز آنها بر ثروتمند شدن قاچاقچیان است! آنها نه تنها بر جیب شما تأثیر می گذارند بلکه به سلامتی شما نیز آسیب می رسانند!

متأسفانه هیچ راه ساده ای برای کشف وجود ندارد. بهترین کاری که مصرف کنندگان می توانند انجام دهند این است که از فروشندگان قانونی خرید کنند.

منبع:

https://parafit.in//

https://timesofindia.indiatimes.com

https://www.hindustantimes.com/-

475 بازدید

19176

https://fardamarket.com

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مطالب

بهترین مارک گلوتامین چیست؟ (معرفی ۷ گلوتامین برتر) 20 مرداد 1400
دپو مدرول درمانی برای درد و تورم آرتروز + ۹ بیماری دیگر 19 مرداد 1400
علائم تنگی نفس را با اسپری سرتاید پیشگیری کنید!(معرفی کامل) 19 مرداد 1400
یوتیروکس موثر در کنترل کم کاری تیروئید (عوارض+نحوه مصرف) 19 مرداد 1400
آسنترا درمانی برای افسردگی (فواید و عوارض+نحوه مصرف) 19 مرداد 1400
فلوکستین برای چیست؟ افسردگی را به راحتی کنترل کنید! 19 مرداد 1400
کی پی تیوا چیست؟ (هر ان چیز که باید از کی پی تیوا بدانید!) 18 مرداد 1400
تلفست چیست؟ (فواید،عوارض و نحوه مصرف) 18 مرداد 1400
فواید گلوتامین + معرفی بهترین مارک و نحوه مصرف 18 مرداد 1400
گینر رونی کلمن اصل و تقلبی + طریقه مصرف 16 مرداد 1400
بازگشت به بالا
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید