شیرخشک-گیگوز1-فردامارکت

شیرخشک گیگوز ۱

{“@context”:”https://schema.org”,”@type”:”FAQPage”,”mainEntity”:[{“@type”:”Question”,”name”:”شیر خشک گیگوز ۱ نستله چه ویژگی هایی دارد؟”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:” برای این موضوع حتما مطلب را تا انتها مطالعه کنید.”}},{“@type”:”Question”,”name”:”مزایای استفاده از شیر خشک گیگوز ۱ چیست؟”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:”برای این موضوع حتما مطلب را تا انتها مطالعه کنید.”}},{“@type”:”Question”,”name”:”ترکیبات شیر خشک گیگوز ۱ چیست؟”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:”برای این موضوع حتما مطلب را تا انتها مطالعه کنید.”}}]} { “@context”: “http://schema.org”, “@type”: “Book”, “name”: […]
تومان 31400
دسته:
موجود در انبار فردا مارکت
7روز هفته 24ساعته
تضمین اصالت کالا
تحویل سریع

توضیحات

{“@context”:”https://schema.org”,”@type”:”FAQPage”,”mainEntity”:[{“@type”:”Question”,”name”:”شیر خشک گیگوز ۱ نستله چه ویژگی هایی دارد؟”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:” برای این موضوع حتما مطلب را تا انتها مطالعه کنید.”}},{“@type”:”Question”,”name”:”مزایای استفاده از شیر خشک گیگوز ۱ چیست؟”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:”برای این موضوع حتما مطلب را تا انتها مطالعه کنید.”}},{“@type”:”Question”,”name”:”ترکیبات شیر خشک گیگوز ۱ چیست؟”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:”برای این موضوع حتما مطلب را تا انتها مطالعه کنید.”}}]}
{
“@context”: “http://schema.org”,
“@type”: “Book”,
“name”: “فردامارکت”,
“review”: {
“@type”: “Review”,
“author”: “حمید اسماعیلی”,
“datePublished”: “12-12-2019”,
“description”: “شیرخشک گیگوز۱:✅ فردامارکت شیرخشک گیگوز ۱ مخصوص شیرخواران از بدو تولد تا ۶ ماهگی می باشد و حاوی کلیه مواد لازم برای رشد نوزادان است.”,
“reviewRating”: {
“@type”: “Rating”,
“bestRating”: “5”,
“ratingValue”: “5”,
“worstRating”: “1”
}
}
}

شیرخشک گیگوز ۱: مخصوص شیرخواران از بدو تولد تا ۶ ماهگی می باشد و حاوی کلیه مواد لازم برای رشد نوزادان است. این شیرخشک گیگوز ۱ از شیر گاو بدون چربی به اضافه پروتئین آب پنیر تشکیل شده است، که منشا کربوهیدرات آن  لاکتوز و منشا چربی آن، روغن های گیاهی است.

ویژگی های شیرخشک گیگوز ۱

  • حاوی پروبیوتیک لاکتوباسیلوس جهت تقویت سیستم ایمنی
  • شیر خشک حاوی آهن مخصوص شیرخواران
  • مخصوص شیرخواران از بدو تولد تا ۶ ماهگی

مزایای استفاده از شیر خشک گیگوز ۱

شیر خشک گیگوز ۱ علاوه بر رفع نیاز کودک، غنی شده با انواع ویتامین های ضروری و مواد معدنی نظیر آهن و روی است. این ترکیبات مغذی برای کامل شدن روند رشد کودک بسیار ضروری است. امگا ۳ موجود در شیر خشک گیگوز به فعالیت مغز و بینایی نوزاد کمک می کند. این محصول شامل یک ماده پروبیوتیک هستند که به رشد باکتری های سالم در داخل روده نوزاد کمک می کند. فرمول شیر پروبیوتیک ایمنی بدن نوزاد را فراهم می کند.

بهترین نوع شیرخشک

به طور کلی شیرخشک های موجود بر اساس استاندارد سازمان غذا و دارو به سه گروه دسته بندی می شوند:

شیرخشک تهیه شده از شیر گاو:

شیرخشک گاو از نظر ترکیبات نزدیک ترین شباهت را به شیر مادر دارد. برای هضم بسیار راحت است و غنی از مواد مغذی است. شیر خشک گاو برای اکثر کودکان مناسب ترین و بهترین نوع شیر خشک است.شیرخشک گیگوز ۱ از شیر گاو بدون چربی تهیه شده است.

شیر خشک تهیه شده از سویا:

این نوع شیر خشک برای کودکانی که به لاکتوز (نوع قند در شیر گاو) حساسیت دارند ویا کودکانی که به طور کلی به پروتئین های حیوانی حساسیت نشان می دهند مناسب است.

شیر خشک های هیدرولیزشده با پروتئین:

کودکانی که توانایی هضم شیر خشک گاو و سویا را ندارند می توانند از این نوع شیر خشک استفاده نمایند. در این نوع شیر خشک به طور کلی و یا بخشی از پروتئین شیر تجزیه می شود، بنابراین کودکانی که به طور کلی با هضم هر نوع پروتئینی مشکل دارند می توانند از این نوع شیر خشک استفاده نمایند.

ترکیبات شیر خشک گیگوز ۱

تنها مصرف برای نوزادان نیست بلکه شیر خشک بزرگسالان نیز وجود دارد که موارد مصرف شیر خشک را متنوع تر می کند. اما ترکیبات شیر خشک بزرگسالان با نوزادان متفاوت است.
برای تهیه شیرخشک بزرگسالان  شیر را در مواردی به ‌صورت كامل و بدون شكستن پروتئین ‌ها برای مصرف بزرگسالان خشك می‌ كنند تا با اضافه كردن آب بتوان از آن استفاده كرد. همچنین این دسته شیر خشک بدون چربی یا کم چرب محسوب می شوند و استفاده از این نوع شیر خشک در بدنسازی بسیار رایج است و بهترین شیر خشک برای وزن گیری است.

شیر خشک گیگوز ۱ نستله چه ویژگی هایی دارد؟

این مکمل دارای ویژگی های زیر است:

  • تامین مواد مغذی و ضروری برای رشد جسمانی و ذهنی کودک
  • جلوگیری از فقر آهن
  • مناسب برای کودکان تازه متولد شده تا کودکان ۶ ماهه

چگونه از شیر خشک گیگوز ۱ نستله استفاده کنیم؟

قبل از مصرف هر دارو و مکملی ابتدا نحوه مصرف آن را به دقت مطالعه کنید. اگر این دستورالعمل برای شما شفاف نبود از پزشک و یا دارو ساز راهنمایی بخواهید. همچنین می توانید از مشاوره های رایگان داروخانه آنلاین فردامارکت بهره ببرید.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید