قرص آهن خارجی

قرص آهن: کم خونی وضعیتی است که در آن تعداد یا اندازه گلبون های قرمز در خون کاهش پیدا می کند و تبادل اکسیژن و دی اکسید کربن بین خون و سلول ها دچار اختلال می شود. برای درمان کم خونی بهتر است از منایع اهن مانند گوشت،تخم مرغ، سبزی و میوه ها استفاده کنید. اما در این میان مصرف Iron tablets می توانید تاثیر بسزایی در افزایش گلبول های خون داشته باشد.

قرص آهن ایرانی چه مزایایی دارد؟

موضوع این مطلب در سایت داروخانه آنلاین فردامارکت، قیمت قرص آهن خارجی می باشد. در این مطلب در مورد فواید قرص اهن، فرق کپسول آهن ایرانی و خارجی، انواع کپسول آهن و نحوه مصرف داروی آهن توضیح می دهیم.برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قرص فرفولیک تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

قرص کم خونی چیست؟

مصرف قرص فولیک اسید خارجی فواید بسیار زیادی دارد در زیر بهترین کپسول فرفولیک برای درمان کم خونی، بهترین قرص فرفولیک برای خانمها، Iron tablets خارجی در بارداری و کپسول آهن خارجی برای ریزش مو را بیان می کنیم.

بهترین قرص اهن کدام است؟

کم شدن تعداد هموگلوبین های خون که وظیفه ی حمل اکسیژن در خون را به عهده دارند کم خونی می گویند.کم خونی مشکلی جهانی است که اکثر افراد بیشتر خانم ها و کودکان به آن مبتلا هستند و درصد کمی از آقایان این مشکل را دارند.به همین دلیل مصرف قرص های آهن به اکثر خانم ها توصیه می شود اما آقایان پس از انجام آزمایشات و صلاحدید پزشک باید این قرص ها را مصرف کنند. در کودکان نیز با توجه به میزان کم خونی شربت و یا Iron tablets تجویز می شود.از بهترین قرص های آهن می توان به سیدرال،فرودین، ففول، ایزی آیرون،هماتینیک و … اشاره کرد.

بهترین قرص آهن برای خانمها

خانم ها با توجه به اینکه در عادت ماهیانه خون از دست می دهند بیشتر دچار کم خونی می شوند. اما با رژیم غذایی مناسب و خوردن موادی که آهن فراوان دارند می توانند آهن مورد نیاز بدن را تامین کنند و نباید به صورت خودسرانه شروع به خوردن Iron tablets کنند زیرا تنها با انجام آزمایشات مصرف این قرص ها پیشنهاد می شود و دوز مصرفی این قرص ها برای هر فرد با توجه به سن و وضعیت فیزیولوژیکی مشخص می شود.

فرق قرص آهن خارجی و ایرانی

به دلیل استفاده از املاح ارگانیک در قرص های آهن خارجی بدن راحت تر می تواند آن ها را تحمل کند اما در قرص های آهن ایرانی به دلیل استفاده از املاح کانی در بعضی از افراد باعث ایجاد عوارضی مانند تهوع و استفراغ می شود پس سازگاری کپسول فرفولیک خارجی بیشتر با سیستم گوارشی افراد سازگاری دارد. لازم به ذکر است که بسیاری از شرکت های ایرانی نیز وجود دارند که بسیار معتبر بوده و داروهایی نظیر داروهای خارجی را می سازند. به طور کل خارجی و یا ایرانی بودن کپسول به خود بیمار بستگی دارد.

علایم کم خونی و فقر آهن در بدن

  • رنگ پریدگی پوست
  • خستگی زودرس
  • سرگیجه و سردرد
  • خواب رفتن
  • سوزن سوزن شدن

عوارض قرص آهن خارجی

قطعا قرص هایی که ما در طول زندگی مصرف می کنیم دارای عوارضی خواهد بود ، این عوارض در برخی افراد خود را نشان نمی دهد و در برخی افراد خود را به خوبی نشان می دهد . از آن جایی که قرص های آهن معمولا برای کم خونی در خانم ها مصرف می شود ، پس عواز آن برای خانم ها به مراتب بیشتر خواهد بود . به طور کلی خانم ها و آقایان باید از Iron tablets در طول زندگی خود استفاده کنند ، البته می توانند به جای استفاده از قرص های آهن از مکمل های آهن نیز استفاده کنند .

آیا قرص آهن فشار خون را بالا میبرد؟

زنان بعد از این که وارد سن 20 سالگی می شوند به مصرف قرص آهن فیفول احتیاج دارند . به طور کلی می توان گفت که خانم ها در طول روز باید حدود 18 میلی گرم آهن بدن خود را تامین کنند ، در حالی که مردان تنها 8 میلی گرم در یک روز به آهن نیاز دارند . شما ممکن است در طی دوران مصرف قرص های آهن خارجی و یا مکمل های آهن دچار یبوست و نارسایی معده شوید . این نمونه ای از عوارض قرص های آهن خارجی می باشد .

قرص آهن فرفولیک را کی بخوریم ؟

Iron tablets یکی از قرص هایی است که معمولا خانم باید آن را در دوران قاعدگی خود مصرف کنند . یکی از بزرگ ترین مشکلاتی که در دوران قاعدگی برای خانم ها به وجود می آید ، کم خونی بر اثر از دست رفتن خون در طول زمان قاعدگی می باشد . قرص های آهن می توانند جایگزینی برای کم خونی باشند و می توانند خون بدن را تا حدودی تامین کنند . پس یکی از زمان هایی که ما باید از قرص فرفولیک استفاده کنیم ، زمان قاعدگی می باشد سعی کنید در این مدت به طور مرتب از آن استفاده کنید ، تا هم درد شما کاهش پیدا کند و هم مدت زمان قاعدگی شما به صورت مرتب شود .

نحوه مصرف قرص آهن

بهترین زمان مصرف قرص آهن، زمانی است که معده شما کاملا خالی است . پس شما می توانید هر روز صبح به صورت ناشتا یک عدد کپسول آهن را مصرف کنید . افرادی که در هنگام صبح دچار مشکل می شوند می توانند شب بعد از خوردن شام ، آن را مصرف کنند . که این مورد هم می تواند تاثیر زیادی داشته باشد .

{
“@context”: “http://schema.org”,
“@type”: “Book”,
“name”: “فردامارکت”,
“review”: {
“@type”: “Review”,
“author”: “حمید اسماعیلی”,
“datePublished”: “12-12-2019”,
“description”: “قرص آهن خارجی:✅ خرید بهترین قرص آهن برای خانمها و آقایان ساخت خارج از ایران برای درمان کم خونی با قیمت مناسب و اصل در فردامارکت”,
“reviewRating”: {
“@type”: “Rating”,
“bestRating”: “5”,
“ratingValue”: “5”,
“worstRating”: “1”
}
}
}

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید