شیرخشک

قیمت شیرخشک

شیرخشک: milk powder، اگر به دنبال خرید بهترین مارک شیر خشک هستید و یا برای نوزادان، بزرگسالان، بدنسازان و.. قصد تهیه و استفاده دارد، انواع شیر خشک ها را در این صفحه می توانید بررسی و تهیه نمایید.

شیرخشک، موضوع این مطلب در سایت داروخانه ی آنلاین فردامارکت، در مورد شیرخشک می باشد. در این مطلب در مورد بهترین شیرخشک ها برای نوزاد، شیرخشک برای بزرگسالان، بهترین برند شیرخشک برای بدنسازی و انواع شیر خشک توضیح می دهیم. برای اطلاع بیشتر در مورد شیرخشک ها تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

بهترین شیرخشک ها برای نوزاد

شاید این سوال برای همه ی افراد پیش بیاید که بهترین شیرخشک ها برای نوزادان چیست؟ و چه مارکی بهترین شیرخشک هارا دارد؟، در ادامه 3تا از بهترین شیرخشک ها را به شما معرفی می کنیم:

شیرخشک مولتی Mult

این شیرخشک از یک شرکت فرانسوی می باشد و به دلیل اینکه ساکاروز و گلوتن در ترکیبات این شیرخشک ها استفاده نشده برای نوزادانی که به این مواد حساسیت دارند و دچار اسهال می شوند توصیه می شود بهترین نوع اسید چرب ضروری، چربی استفاده شده در این شیرخشک است.

شیرخشک Nursoy

در این شیرخشک از ترکیبات ذرت استفاده نشده به همین دلیل برای نوزادانی مناسب است که به ذرت حساسیت دارند.

شیرخشک نان Nan

شرکت نستله تولید کننده شیرخشک های نان می باشد که از بهترین شرکت های تولید کننده شیرخشک است.به دلیل سازگاری این شیرخشک با اکثر نوزادان مورد استفاده ی اکثر افراد قرار گرفته است.در شیرخشک نان از ترکیب روغن های مختلف به جای چربی شیرگاو استفاده شده که ناراحتی های گوارشی نوزادان را کاهش می دهد.این شیرخشک برای نوزادان نارس توصیه نمی شود و نوزادانی با وزن بالای 1500 گرم باید از آن استفاده کنند.

شیرخشک برای بزرگسالان

بسیاری از بزرگسالان برای چاق شدن صورت خود به خوردن شیرخشک رو می آورند به این دلیل که با ورزش کردن ابتدا بدن چاق شده و سپس صورت چاق می شود اما اکثر افراد فقط می خواهند صورتشان چاق شود.اما استفاده از شیر خشک تاثیری در چاقی صورت ندارد و تنها به ژنتیک و نوع بدن شما بستگس دارد. اما یکی از راه های موثر چاقی صورت بوسیله ی شیرخشک استفاده از ماسک شیرخشک است به این صورت که شیرخشک را با گیاهان دارویی و روغن ها مخلوط کرده و بعنوان ماسک از آن استفاده کنید.

بهترین برند شیرخشک برای بدنسازی

شیرخشک NIDO FORTIFIDE   مناسب ترین شیر خشک برای بزرگسالان می باشد که غنی شده با پروتئین است که برای بدنسازان نیز بسیار مفید است زیرا دارای آهن، ویتامین D، ویتامین C، کلسیم است که باعث رشد عضلات و تامین پروتئین مورد نیاز بدن می شود. در گذشته زمانی که هنوز همه ی افراد از مکمل های بدنسازی استفاده نمی کردند اکثر ورزشکاران و بدنسازان از شیر خشک استفاده می کردند و هنوز هم کسانی که می خواهند با هزینه ی پایین بیشترین میزان پروتئین و مواد غذایی را دریافت کنند بهتر است شیر خشک مصرف نمایند.

شیرخشک اپتامیل

نوزاد از بدو تولد به شیر مادر احتیاج دارد ، در صورت نبود شیر مادر غذایی که به باید جایگرین آن شود دقیق باید مورد بررسی قرار بگیرد تا بتواند نیاز نوزاد را تا حدود زیادی برطرف کند . شیرخشک اپتامیل یکی از بهترین شیرخشک هایی است که تولید و عرضه می شود و به خوبی توانسته است ، جایگزینی برای شیر مادر باشد . شیرخشک اپتامیل خود در انواع مختلفی تولید می شود و برای نوزادان در هر سنی در یک دسته بندی مخصوص قرار گرفته است .

در تولید شیرخشک اپتامیل مقدار کربوهیدارات ، چربی ، ویتامین ، پروتئین همه و همه به مقدار لازم و آزمایش شده قرار داده شده است . شما می توانید برای کاهش بسیاری از عفونت های نوزاد خود ، از بین بردن باکتری های موجود در بدن کودک خود و همچنین کاهش حساسیت کودک خود از این شیرخشک اپتامیل استفاده کنید .

انواع شیر خشک:

  • شیر خشک برای نوزادان کم‌وزن یا زودرس
  • شیر خشک بر پایه سویا
  • شیر خشک‌های مخصوص
  • شیر خشک‌های هایپوآلرژنیک
  • شیر خشک متابولیک
  • شیر خشک بر پایه شیر گاو
اطلاعات بیشتر ...

نمایش 1–12 از 21 نتیجه