دستمال توالت بسته 12 عددی فلورا

دستمال توالت بسته ۱۲ عددی فلورا

  • دستمال کاغذی مناسب برای توالت
  • تعداد لایه: 4 لایه
  • تعداد رول :12 عدد
  • ویژگی : بافت بسیار نرم و لطیف
تومان 66900

32 در انبار

موجود در انبار فردا مارکت
7روز هفته 24ساعته
تضمین اصالت کالا
تحویل سریع

توضیحات

Scientists Say This Popular Bathroom Accessory Really Does Help You Poop  Better | PEOPLE.com

به راحتی قابل استفاده است دستمال توالت به گونه ای تولید می شود که به راحتی یکبار مصرف می شود. دستمال توالت با استفاده از سایر محصولات سنگین که ممکن است سیستم زهکشی شما را مسدود کند ، بسیار سبک است. بنابراین به راحتی از سیستم زهکشی عبور می کند ، به ویژه هنگامی که بعد از ادرار یا مدفوع استفاده می شود.

 از تماس مستقیم اجتناب می کند: بهترین راه برای جلوگیری از تماس مستقیم با زباله پس از اجابت مزاج فرد را ارائه می دهد. برای اکثر مردم ، تماس مستقیم پوست با زباله ها بسیار ناراحت کننده است و حتی ممکن است از رفتن آنها به توالت جلوگیری کند. علاوه بر این ، این امر همچنین از انتشار باکتری های مضر از دست به دهان جلوگیری می کند.

  جایگزین مناسب افرادی هستند که به دنبال اجابت مزاج از آب برای شستشوی قسمت های خصوصی بدن خود استفاده می کنند. با این حال ، در مناطقی که در بیشتر اوقات سال مقدار محدودی آب وجود دارد ، استفاده از دستمال توالت بهترین گزینه است.

  مزایای دکوراسیون مشابه دستمال سفره ، برخی از هتل های ژاپنی به دلیل استفاده از دستمال توالت برای اهداف تزئینی شهرت دارند. در چنین مواردی ، دستمال توالت بر روی دستگاه های پخش کننده تا می شود تا به روشی شیک به مشتریان ارائه شود.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید