پودر شیرخشک آپتامیل ۳ (یکسال به بالا)

شیرخشک آپتامیل۳

نوع محصول :پودر سایز: ۴۰۰ گرم سن مصرف: از یک سالگی به بعد جنسیت مصرف: عمومی نوع محفظه :قوطی فلزی کشور سازنده :ایران شرکت سازنده :نوتریشیا
تومان 0
موجود در انبار فردا مارکت
7روز هفته 24ساعته
تضمین اصالت کالا
تحویل سریع

توضیحات

{“@context”:”https://schema.org”,”@type”:”FAQPage”,”mainEntity”:[{“@type”:”Question”,”name”:”ترکیبات شیر خشک آپتامیل ۳ خارجی چیست؟”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:” برای این موضوع حتما مطلب را تا انتها مطالعه کنید.”}},{“@type”:”Question”,”name”:”خواص شیر خشک آپتامیل ۳چیست؟”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:”برای این موضوع حتما مطلب را تا انتها مطالعه کنید.”}},{“@type”:”Question”,”name”:”شیر خشک آپتامیل ۳ چیست؟”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:”برای این موضوع حتما مطلب را تا انتها مطالعه کنید.”}}]}
{
“@context”: “http://schema.org”,
“@type”: “Book”,
“name”: “فردامارکت”,
“review”: {
“@type”: “Review”,
“author”: “حمید اسماعیلی”,
“datePublished”: “12-12-2019”,
“description”: “شیرخشک آپتامیل ۳:✅شیرخشک Aptamil نزدیکترین شیر به شیرمادر، سبک و راحت هضم میباشد.آپتامیل ۳ برای تامین نیاز های غذایی کودک شما درهرمرحله از رشد ساخته شده.”,
“reviewRating”: {
“@type”: “Rating”,
“bestRating”: “5”,
“ratingValue”: “5”,
“worstRating”: “1”
}
}
}

 انواع شیر خشک

شیرخشک آپتامیل۳: هنگامی که کودک شما به اولین سالگرد تولد خود نزدیک می‌شود. غذاهای کمکی وجود دارند که او نمی‌تواند بخورد اما او هنوز به رژیم غذایی متعادل ولی متفاوت از غذای شما نیاز دارد. او هنوز بخش عمده ای از نیازهای تغذیه‌ای خود را برای رشد و نمو از شیر مادر تامین می‌کند.

شیر خشک آپتامیل ۳ نوتریشیا به منظور تامین بخش مایع رژیم غذایی کودک در این مرحله مهم تهیه شده است.

آپتامین ۳ فاقد گلوتن است.دارای ترکیب تغذیه ای بهینه شده است.با آهن، روی، ید و ویتامین های C و D کامل شده است و برای تغذیه کودک در مرحله انتقال از شیر مادر و یا فرمول شیر استاندارد به شیر گاو عادی تعیین شده است.

خواص شیر خشک آپتامیل ۳ در مقایسه با آپتامین ۲، شامل پروتئین و کربوهیدرات بیشتری است و برخلاف شیر گاو عادی، حاوی الکترولیت کمتر، چربی هایی با کیفیت بالاتر، محتوای بهینه شده از ریز مغذی، ویتامین ها، نوکلئوتید، پره بیوتیک نیز به آن اضافه شده است.

ترکیبات شیر خشک آپتامیل ۳ خارجی

شیر بدون چربی، روغن های گیاهی، املاح آب پنیر (از شیر)، لاکتوز (از شیر)، گالاکتو-الیگوساکارید (از شیر)، پروتئین آب پنیر غلیظ شده، مینرال، فروکتو، الیگوساکارید، روغن های تک سلولی، روغن ماهی، کلسیم کربنات، تری سدیم فسفات، تری سدیم سیترات، پتاسیم هیدروکساید، کلسیم کلراید، ویتامین ها، کولین کلراید، نوکلئوتید

ویژگی های شیر خشک آپتامیل ۳ نوتریشیا

  • حاوی LCPUFA (DHA/AA ) برای تکامل طبیعی مغز شیرخوار و عملکرد طبیعی مغز در طول زندگی
  • دارای پره بیوتیک جهت کمک به گسترش سالم سیستم ایمنی بدن
  • فاقد گلوتن و کامل شده با آهن، روی، ید و ویتامین های C و D
  • حاوی مواد مغذی برای رشد و نمو سالم
  • قابل استفاده از سن ۱۲ ماهگی به بعد

نسبت بین کازئین و پروتئین آب پنیر در فرمول ۵۰ : ۵۰ است شیرخشک توصیه شده با محتوای کازئین پایین تر برای سال دوم زندگی است.همراه با غذای کمکی، Aptamil 3 تمام مواد مغذی مورد نیاز برای رشد طبیعی و رشد کودک در سال دوم زندگی را فراهم می کند.

طرز تهییه شیرخشک آپتامیل۳

  1. دست ها را بشویید و تمام ظروف را استریل کنید.
  2. ۱ لیتر آب تازه را بجوشانید و اجازه دهید بمدت ۳۰ دقیقه سرد شود. مقدار مورد نیاز آب (به راهنمای تغذیه) را در ظرف استریل شده آماده کنید. از آب جوش بطور مکرر استفاده نکنید.
  3. با استفاده از قاشق موجود در قوطی ، مقدار موردنیاز را اضافه کنید.(حدودا هر ۱۵۰ میلی لیتر، ۵ قاشق)
  4. اندازه گیری صحیح پودر را به آن اضافه کنید. اضافه کردن بیش از حد یا کمتر می تواند مضر باشد. شیشه را بمدت ۱۰ ثانیه خوب تکان دهید.
  5. با استفاده از مچ دستتان میزان گرم بودن شیرخشک را چک کنید بیش از اندازه داغ نباشد. سپس می توانید شیر را به نوزاد خود بخورانید.

برای خرید اینترنتی شیر خشک آپتامیل ۳ و اصلاع از قیمت شیرخشک آپتامیل ۳ می توانید به قسمت محصولات داروخانه آنلاین فردامارکت مراجعه کنید.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید