قرص درمان زود انزالی: یکی از بزرگترین دغدغه‌های مردان در رابطه جنسی زود انزالی است؛ به همین دلیل بسیاری از آن‌ها به سراغ داروها و قرص تاخیری می‌روند تا مشکل خود را حل کنند. این مسئله در روابط جنسی منجر به افزایش نارضایتی، احتمال خیانت و طلاق می‌شود و در نهایت ممکن است فروپاشی نظام خانواده را به همراه داشته‌باشد.

برخی از مردان برای درمان این عارضه به مصرف قرص‌های تاخیری روی می‌آورند. گرچه این داروها مشکلات زودانزالی مردان را تا حدی رفع می‌کنند اما به دلیل عوارضی که دارند نباید در دراز مدت مورد استفاده قرار بگیرند. در عوض می‌توان از روش‌ها و تکنیک‌های مختلف در درمان استفاده کرد.

مصرف قرص درمان زود انزالی

بیماری جنسی برای هر کسی ممکن است اتفاق بیافتد. برای درمان بیماری‌های جنسی روش‌های متفاوتی وجود دارد؛ یکی از مهم‌ترین اختلالات جنسی به ویژه در آقایان است.فردی که دچار زود ارضایی است بلافاصله پس از دخول ارضا می شود و منی از بدنش خارج می شود و نمی تواند نیازهای جنسی همسرش را برآورده کند. ممکن است این مشکل به صورت دائم و یا موقت باشد.اما خوشبختانه امروزه محصولات زیادی برای درمان مقطعی و دائم این مشکل به بازار آمده است. البته باید توجه داشته باشید که استفاده از تکنیک های ذهنی و جسمی نیز برای درمان انزال زودرس بسیار حائز اهمیت است.

عوامل زیادی بر زود ارضایی تاثیر می گذارند و به همین دلیل زود انزالی را می توان با ترکیبی از درمان های ذهنی، درمان زود انزالی با گیاهان دارویی و تکنیک های خاص جنسی درمان کرد که در ادامه به معرفی داروی‌های موثر بر درمان انزال زودرس پرداخته‌ایم.

عوامل ایجاد زود ارضایی

جالب است بدانید که عوامل ایجاد این مشکل به دودسته تقسیم می‌شوند: عوامل بیولوژیکی و عوامل روانی. عوامل بیولوژیکی، موضوع وراثت، مشکلات هورمونی، التهاب و عفونت آلت تناسلی و پروستات و وجود اختلالات نعوظ (سفت شدن آلت تناسلی مردانه)، را شامل می‌شود.اما عوامل روانی که گفته می‌شود تشخیص و درمان دشوارتری دارند عبارت‌اند از: افسردگی، استرس، شروع رابطه جنسی از سنین پایین، وجود خاطره تجاوز و نگرانی از زود انزالی. همان‌طور که گفتیم بعد از دلیل ایجاد این اختلال، در موارد با شدت کمتر درمان‌های خانگی و در صورت شدت اختلال درمان‌های دارویی توصیه می‌شود.

درمان موضعی زود انزالی

در بحث درمان مصرف ژل‌ها و اسپری‌های تأخیری نیز مطرح است. به دلیل اینکه این اسپری‌ها بدون تجویز پزشک نیز قابل‌دسترسی هستند، می‌توان در دسته درمان‌های خانگی زود انزالی قرار گیرند.

امروزه این اسپری‌ها بسیار پرطرفدارند. البته باید به این موضوع اشاره‌کنیم که اثربخشی آن‌ها نیز بسیار بوده و مصرف‌کننده‌ها رضایت از تأخیر انزالشان داشته‌اند. این اسپری‌ها با بی‌حس کردن آلت تناسلی مرد انزال را به تأخیر می‌اندازند که البته این موضوع نیز عوارض خاص خود را داشته است.

برای مثال برخی مردان از لذت نبردن کافی از رابطه‌ی جنسی به دلیل بی‌حسی آلت تناسلی‌شان خبر داده‌اند. در بسیاری از زنانی که شریک جنسی‌شان پس از بی‌حسی آلت اسپری را از روی عضو نشسته باشد از تأخیر در ارگاسم و لذت نبردن از رابطه شکایت کرده‌اند.

تاثیر قرص های تاخیری در درمان زود انزالی

درصورتی که  زود ارضایی، همیشگی نباشد جای نگرانی نیست و فقط زمانیکه زود انزالی همیشگی بوده و قبل از اینکه رابطه جنسی را شروع کنید و یا زمانیکه تازه رابطه جنسی را شروع کرده اید، رخ دهد، می شود به آن زود ارضایی گفت. چندین عامل برروی انزال تاثیر می گذارد، به همین دلیل بهترین درمان انزال زودرس یا زود ارضایی ترکیبی از درمان های ذهنی، دارویی و تکنیک های جنسی می باشد و فقط نباید از قرص های تاخیری استفاده نمود.

نمونه‌هایی از قرص درمان زود انزالی

بسیاری از داروهای خوراکی ممکن است زمان انزال را به تأخیر بی اندازند، شاید برایتان کمی عجیب باشد که بدانید تاکنون سازمان غذا و داروی جهانی هیچ دارویی را به‌طور خاص برای درمان زود انزالی معرفی و تائید نکرده است. اما با این وجود شما می توانید بسیاری از انواع قرص درمان زود انزالی،که برای رفع این مشکل تهیه شده است را در فروشگاه فردامارکت خریداری کنید.

{
“@context”: “http://schema.org”,
“@type”: “Book”,
“name”: “فردامارکت”,
“review”: {
“@type”: “Review”,
“author”: “حميد اسماعيلي”,
“datePublished”: “12-12-2019”,
“description”: “قرص درمان زود انزالی:✅خرید بهترین قرص تاخیری گیاهی،درمان قطعی زود انزالی شدید،سفارش قرص درمان زود انزالی در فروشگاه اینترنتی فردامارکت.”,
“reviewRating”: {
“@type”: “Rating”,
“bestRating”: “5”,
“ratingValue”: “5”,
“worstRating”: “1”
}
}
}

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید