پروتئین وی

راهنمای خرید پروتئین وی

پروتئین وی یکی از مکمل های تقویتی مهم بین ورزشکاران و بدنسازان است. این مکمل وی، مهترین وظیفه در باسازی عضلات و استخوان ها را بر عهده دارد و نقش مهمی در سوخت و ساز بدن را ایفا میکند. اصل و اورجینال بودن، ارزان بودن، حجم دهنده و خالص بودن؛ هر سه شاخصه اصلی یک مکمل درجه یک و عالی می باشد. اگر برای خرید آنلاین پروتئین وی خارجی یا ایرانی از داروخانه اینترنتی فردامارکت نیاز به راهنمایی دارید، هم اکنون می توانید در این صفحه سفارش خود را نهایی کنید.

قیمت پروتئین وی

قیمت مکمل وی چند است؟ حتما این سوال رو بسیار از اطرافیان خود شنیده اید که برای خرید یک مکمل وی خوب، خالص، خشک، حجم دهنده، چربی سوز و…  چقدر باید هزینه کنید؟! داروخانه اینترنتی فردامارکت، انواع مختلف این پروتئین محبوب و فوق العاده رو با قیمت ارزان در اختیاز شما ورزشکاران و بدنسازان عزیز قرار میدهد.

انواع پروتئین وی

  • کنسانتره پروتئین وی: این مکمل از مقداری پروتئین، چربی و لاکتوز تشکل شده است که مقدار آن می تواند بسته به نوع آن متغیر باشد.
  • پروتئین وی هیدرولیز شده: این مکمل ها به دلیل خوردشدن هضم راحت تری دارند و بیشتر در کلینیک ها و درمانگاه ها مورد استفاده قرار میگیرد.
  • پروتئین وی مجزا: این مکمل از مقدار زیادی پروتئین و مقدار کمی چربی، لاکتوز و کلسترول تشکیل شده است.
اطلاعات بیشتر ...

مشاهده همه 6 نتیجه