پودر سوپرکراتین PNC

پودر سوپرکراتین PNC

نوع محصول: پودر نوع کارایی : مکمل ورزشکاری سایز:۳۰۰ گرم طعم:وانیلی کد بهداشتی:۷۰۰۱۶۰۰۱۶۱۰۰۲۷ کشور سازنده :ایران شرکت سازنده:کارن جنسیت مصرف: عمومی گروه: کراتین
(دیدگاه 1 کاربر)
تومان 215000

10 در انبار

موجود در انبار فردا مارکت
7روز هفته 24ساعته
تضمین اصالت کالا
تحویل سریع

توضیحات

{“@context”:”https://schema.org”,”@type”:”FAQPage”,”mainEntity”:[{“@type”:”Question”,”name”:”نحوه مصرف مکمل کراتین چگونه است؟”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:” برای این موضوع حتما مطلب را تا انتها مطالعه کنید.”}},{“@type”:”Question”,”name”:”بهترین مکمل برای حجم سازی عضلات چیست؟”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:”برای این موضوع حتما مطلب را تا انتها مطالعه کنید.”}},{“@type”:”Question”,”name”:”مکمل بدنسازی چیست؟
“,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:”برای این موضوع حتما مطلب را تا انتها مطالعه کنید.”}}]}
{
“@context”: “http://schema.org”,
“@type”: “Book”,
“name”: “فردامارکت”,
“review”: {
“@type”: “Review”,
“author”: “حمید اسماعیلی”,
“datePublished”: “12-12-2019”,
“description”: “خرید پودر سوپرکراتین PNC:✅ سفارش و خرید اینترنتی مکمل بدنسازی سوپر کراتین از فروشگاه اینترنتی فردامارکت با قیمت مناسب و تخفیف ویژه.”,
“reviewRating”: {
“@type”: “Rating”,
“bestRating”: “5”,
“ratingValue”: “5”,
“worstRating”: “1”
}
}
}

خرید پودر سوپرکراتین PNC

پودر سوپرکراتین PNC: مکمل های بدنسازی یکی از به عنوان یکی از بهترین ویتامین ها و پروتئین ها می توانند در عضله سازی و حجم سازی بدن به ورزشکاران کمک کنند، اگر به تازگی ورزش را آغاز کرده اید می توانید از بهترین مکمل ها برای سریع تر کردن دوره ورزش خود و تاثیرگذاری بهتر استفاده کنید. این پودر ها به عنوان مکمل می توانند در بسیاری از شرایط انرژی از دست رفته شما را تا حدود زیادی تامین کنند.

در این مطلب می خواهیم در مورد یکی از بهترین مکمل ها برای شما توضیح دهیم، پروتئین ها در دسته بندی های متنوعی قرار دارند که هر یک از آن ها برای بدنسازان و ورزشکاران کاربرد و استفاده به خصوصی دارند، اگر می خواهید در ورزش پیشرفت خوبی داشته باشید و به تازگی ورزش را آغاز کرده اید می توانید از پودر سوپر کراتین PNC استفاده کنید. در این مطلب به معرفی بیشتر این پودر می پردازیم.

مکمل بدنسازی

مکمل های بدنسازی به عنوان یک انرژی زا می توانند تاثیر بسیار زیادی در روند تمرین و ورزش ما داشته باشند، استفاده از این مکمل ها در طول ورزش و تمرین می تواند عضلت و سیستم ایمنی بدن ورزشکار را تحت تاثیر قرار دهد و در نهایت به آن واکنش دهد، بسیاری از افراد هستند که برای رشد بهتر از این مکمل ها استفاده می کنند.

این مکمل های پروتئینی دارای انوع متفاوتی می باشند، که نمونه ای از آن می توانیم به پروتئین کراتین اشاره کنیم، این مکمل بدنسازی به دلیل ترکیباتی که دارد و به دلیل این که دارای تمام ویتامین ها، پروتئین ها، مواد ضروری، مواد معدنی و ریز مغذی ها برای بدن می باشد، می تواند روی عضله سازی و حجم دهندگی عضلات موثر باشد.

بهترین کراتین ترکیبی برای حجم

یکی از مهم ترین تاثیراتی که کراتین روی بدن ما دارد روی قسمت ماهیچه ها می باشد، به طور کلی می توان گفت مصرف کراتین در طول دوره ورزش به صورت مرتب می تواند به تقویت و بهبود ماهیچه های ما اثرگذار باشد. استفاده از این مکمل ها که قطعا باید به تجویز و دستور مربی و پزشک مصرف شود، فواید زیادی را به همراه دارد که مهم ترین آن تقویت سیستم ایمنی بدن می باشد.

توجه داشته باشید که استفاده بیش از اندازه از یان مکمل های پروتئینی می تواند تاثیر منفی روی سیستم ایمنی بدن ما داشته باشد و عوارض جانبی را برای فرد مصرف کننده ایجاد کند، که از مهم ترین این عوارض می توانیم به آسیب و از کار افتادن کلیه ها و کبد اشاره کنیم.

استفاده از کراتین در زمان مناسب، قبل از ورزش، حین ورزش و بعد از آن می تواند به صورتی تاثیرگذاری خود را نشان دهد، ولی توجه داشته باشید که استفاده از این مکمل ها بعد از ورزش و تمرین طبیعتا اثرگذاری بیشتری خواهد داشت، چرا که در آن زمان بدن شما انرزی زیادی را از دست داده و نیاز به تامین انرژی دارد.

نحوه مصرف کراتین

هر چیزی می تواند روی تاثیرگذاری این مکمل ها روی بدن تاثیر داشته باشد، نمونه ای از آن نحوه مصرف می باشد، قطعا چگونگی و نحوه مصرف این پروتئین ها به سن، جنسیت، مدت زمان تمرین، شدت تمرین، نوع ورزش، تغذیه و … بستگی خواهد داشت. شما باید با در نظر گرفتن این که برای چه لزومی می خواهید از این مکمل ها استفاده کنید، نحوه مصرف آن را از مربی خود جویا شوید. برای خرید بهترین مکمل های بدنسازی می توانید به فروشگاه اینترنتی فرداماکت مراجعه کنید.

 

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید