کپسول-ژریویتون فردامارکت

کپسول ژریویتون ۳۰ عددی

{“@context”:”https://schema.org”,”@type”:”FAQPage”,”mainEntity”:[{“@type”:”Question”,”name”:”کپسول ژریویتون برای چاقی خوب است؟”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:” برای این موضوع حتما مطلب را تا انتها مطالعه کنید.”}},{“@type”:”Question”,”name”:”قرص ژریویتون برای چی خوبه؟”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:”برای این موضوع حتما مطلب را تا انتها مطالعه کنید.”}},{“@type”:”Question”,”name”:”قرص ژریویتون چیست؟”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:”برای این موضوع حتما مطلب را تا انتها مطالعه کنید.”}}]} { “@context”: “http://schema.org”, “@type”: “Book”, “name”: “فردامارکت”, “review”: { “@type”: “Review”, “author”: “حمید اسماعیلی”, “datePublished”: […]
تومان 81750

در انبار موجود نمی باشد


موجود در انبار فردا مارکت
7روز هفته 24ساعته
تضمین اصالت کالا
تحویل سریع

توضیحات

{“@context”:”https://schema.org”,”@type”:”FAQPage”,”mainEntity”:[{“@type”:”Question”,”name”:”کپسول ژریویتون برای چاقی خوب است؟”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:” برای این موضوع حتما مطلب را تا انتها مطالعه کنید.”}},{“@type”:”Question”,”name”:”قرص ژریویتون برای چی خوبه؟”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:”برای این موضوع حتما مطلب را تا انتها مطالعه کنید.”}},{“@type”:”Question”,”name”:”قرص ژریویتون چیست؟”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:”برای این موضوع حتما مطلب را تا انتها مطالعه کنید.”}}]}
{
“@context”: “http://schema.org”,
“@type”: “Book”,
“name”: “فردامارکت”,
“review”: {
“@type”: “Review”,
“author”: “حمید اسماعیلی”,
“datePublished”: “12-12-2019”,
“description”: “کپسول ژریویتون ۳۰ عددی:✅ خرید کپسول ژریویتون برای درمان ضعف و خستگی ، بیماری های ناشی از پیری و … از فروشگاه آنلاین فردامارکت با مناسب ترین قیمت.”,
“reviewRating”: {
“@type”: “Rating”,
“bestRating”: “5”,
“ratingValue”: “5”,
“worstRating”: “1”
}
}
}

کپسول ژریویتون ۳۰ عددی

کپسول ژریویتون ۳۰ عددی : ویتامین A جزء یکی از مهم ترین و ضروری ترین ویتامین های مورد نیاز برای بدن به شمار می رود . وجود ویتامین ها و مواد معدنی در بدن ما می توانند تا حدودی ما را از بسیاری از مشکلات دور کنند . این مواد معدنی می توانند از طریق برخی از خوراکی ها و یا قرص ها و مواد دارویی به ما منتقل شوند . یکی از داروهایی که این روز ها می توانید برای رفع خستگی و تامین انرژی مورد نیازتان در طول روز از آن ها استفاده کنید ، کپسول ژریویتون می باشد .

در این مطلب می خواهیم در مورد این کپسول بیشتر با شما صحبت کنیم و آن را به شما عزیزان معرفی کنیم . معمولا داروها دارای مزیت ها و معایبی هستند که ما در این متن به آن اشاره ای مختصر خواهیم داشت . اگر قصد خرید این داروها را دارید می توانید به فروشگاه اینترنتی فردامارکت ، بزرگ ترین عرضه کننده داروها و مکمل های غذایی مراجعه کنید و محصول مورد نیاز خود را با مناسب تین قیمت سفارش و خریداری کنید .

قرص ژریویتون برای چی خوبه

کپسول ژریویتون دارای ترکیباتی می باشد که می تواند تاثیر بسیار زیادی روی جسم و روان ما داشته باشد . علاوه بر این می تواند از به وجود آمدن عواملی در پیری جلوگیری کند . مصرف این کپسول به شما کمک خواهد کرد تا خستگی ، افسردگی ، استرس و… را تا حدودی از خودتان دور کنید .

این کپسول به دلیل ترکیبات متنوعی که دارد می تواند به عنوان بهترین و کامل ترین مکمل غذایی مورد استفاده عموم قرار بگیرد . این کپسول دارای انواع ویتامین ها ، مواد معدنی مورد نیاز برای بدن انسان می باشد . این کپسول به دلیل شکل و فرمی که دارد به راحتی جذب به بدن می شود و در صورت بروز بیماری می تواند بیمار را به خوبی درمان کند .

معمولا قرص هایی که ما استفاده می کنیم دارای ویژگی هایی هستند ، قرص ژریویتون نیز دارای ویژگی هایی است که می توانیم به موراد زیر اشاره کنیم :

 • تامین کننده ویتامین و مواد معدنی مورد نیاز
 • جلوگیری از علائم موجود از پیری
 • کاهش افسردگی ، استرس ، خستگی ، بی خوابی و …
 • افزایش کارایی جسمی و فکری
 • درمان چربی خون
 • کاهش کربوهیدرات
 • درمان مشکلات استخوانی و مفاصل

کپسول ژریویتون برای چاقی

برخی از قرص ها و کپسول ها به دلیل ترکیبات تشکیل دهنده ای که دارند ، منجر به چاقی می شوند . این قرص دارای چنین ویژگی نمی باشد . اگر می خوهید تاثیرگذاری این قرص را مشاهده کنید ، بهترین زمان را برای مصرف آن انتخاب کنید و در نظر داشته باشید که چه مقدار استفاده کنید .

شما می توانید این کپسول را ۲ عدد در روز مصرف کنید . اگر این کار را تا ۳ هفته به صورت مرتب ادامه دهید ، طبیعتا نتیجه آن را خواهید دید . مصرف این کپسول همراه با نهار و صبحانه پیشنهاد می شود و سعی کنید در هنگام مصرف ناشتا نباشید . بعد از این که دوره ۳ هفته شما به پایان رسید می توانید در روز یک عدد کپسول مصرف کنید .

ژریویتون دارای مواد تشکیل دهنده ای از جمله :

 • آهن
 • کلسیم
 • منیزیم
 • ویتامین E
 • ویتامین C

هر یک از این مواد می تواند تاثیرگذاری متفاوتی داشته باشد ، برای مثال آهنی موجود در این کپسول تاثیر بسیار زیادی روی خانم ها می گذارد ، به دلیل اینکه اکثر خانم ها از بیماری کم خونی رنج می برند این کپسول تا حدودی می تواند به آن ها و درمان این بیماری کمک کند . کلسیم موجود در این قرص به حفظ و سلامت بیشتر استخوان ها و دندان ها کمک می کند و ویتامین ها تاثیر بسیار زیادی روی تقویت و بهبود سیستم ایمنی بدن ما خواهند داشت .

 

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید