سافت ژل لیکوئید کلسیم یونیک فارما

سافت ژل لیکوئید کلسیم یونیک فارما

نوع محصول: سافت ژل تعداد در بسته: ۶۰ عدد کد بهداشتی: ۱۲۲۸۱۸۱۸۸۷ جنسیت مصرف: عمومی گروه :کلسیم نوع محفظه :قوطی کشور سازنده :کانادا شرکت سازنده: یونیک فارما
تومان

موجود در انبار فردا مارکت
7روز هفته 24ساعته
تضمین اصالت کالا
تحویل سریع

توضیحات

برای کمبود ویتامین دی چه باید کرد؟

سافت ژل لیکوئید کلسیم یونیک فارما

سافت ژل لیکوئید کلسیم یونیک فارما : یکی از دیگر از محصولات تقویتی فروشگاه اینترنتی فردامارکت است، شما می توانید برای جلوگیری از ضعف بدنی وافزایش ویتامین های ضروری بدن و همچنین کلسیم از این نوع مولتی ویتامین خارجی استفاده کنید.

کلسیم: فراوانترین ماده معدنی موجود در بدن است که نقش اصلی آن در ساخت و حفظ استخوان ها ، دندان ها و فعالیت آنزیم ها می باشد .کلسیم در انقباض عضلات، آزاد سازی نوروترانسمیترها و انتقال پیام عصبی ، تنظیم ضربان قلب و انعقاد خون نیز نقش داشته و همچنین محرک فعالیت ترشحی غدد درون ریز و برون ریز می باشد . مصرف مکمل کلسیم در جلوگیری از بروز پوکی استخوان نقش مهمی دارد. ویتامین D : یک ویتامین محلول در چربی می باشد که مهمترین نقش آن کمک به جذب روده ای کلسیم می باشد . در غیاب این ویتامین جذب کلسیم به درستی انجام نمی گیرد. قرصهای کلسیم D سنتری با فراهم آوردن همزمان ترکیبی از ویتامین D و کلسیم در جهت کمک به جلوگیری و درمان پوکی استخوان نقش بسزایی ایفا می کنند. این محصول فاقد هرگونه طعم دهنده مصنوعی بوده و عاری از مواد نگهدارنده، شکر، نمک و مخمر می باشد .

ویژگی های سافت ژل لیکوئید کلسیم یونیک فارما :

کمک به سلامتی استخوان های بدن موثر درافزایش تراکم توده استخوانی و کمک به درمان پوکی استخوان

روش مصرف سافت ژل لیکوئید کلسیم یونیک فارما :

۱ کپسول همراه با غذا مصرف شود

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید