کلسیم سیترات همراه با منیزیم زینک و ویتامین دی ۴۵ عددی

کلسیم سیترات همراه با منیزیم زینک و ویتامین دی ۴۵ عددی

نوع محصول قرص تعداد در بسته۴۵ عدد جنسیت مصرف عمومی گروه کلسیم نوع محفظهجعبه مقوایی کشور سازنده آلمان شرکت سازنده یورو ویتال
تومان 93000

در انبار موجود نمی باشد


موجود در انبار فردا مارکت
7روز هفته 24ساعته
تضمین اصالت کالا
تحویل سریع

توضیحات

علائم کمبود ویتامین دی در زنان

کلسیم سیترات همراه با منیزیم زینک و ویتامین دی ۴۵ عددی

کلسیم سیترات همراه با منیزیم زینک و ویتامین دی ۴۵ عددی: قبلا هم به این موضوع اشاره شده است که قرص کلسیم به عنوان ضروری ترین قرص ها و مکمل ها برای بدن شناخته شده هستند . اگر می خواهید کلسیم ، ویتامین و منیزیم مورد نیاز بدن خود را تا حدود زیادی تامین کنید ، می توانید با ما همراه باشید تا بیشتر شما را با کلسیم سیترات همراه با منیزیم زینک و ویتامین دی ۴۵ عددی آشنا کنیم .

خرید کلسیم سیترات همراه با منیزیم زینک و ویتامین دی

این قرص را شما می توانید از داروخانه مجازی فردامارکت خریداری کنید . این قرص شامل بهترین مواد معدنی می باشد . شما می توانید با مصرف این قرص به میزان یک عدد در طول روز ، میزان انرژی مورد نیاز خود را کاملا تامین کنید . این قرص دارای مواد معدنی شامل :

  • کلسیم
  • منیزیم
  • زینک
  • ویتامین D

می باشد . به دلیل ترکیب غنی که این قرص دارد شما می توانید انرژی خود را تامین کنید . توصیه می شود که این قرص یک عدد در روز مصرف شود تا عوارضی را در پی نداشته باشد . مصرف این قرص می تواند تاثیر بسیار زیادی روی سلامت و عملکرد طبیعی استخوان ها ، عضلات ، مفاصل ، بافت ها و دندان ها داشته باشد .

کلسیم در مقایسه با سایر مواد معدنی ، جزء مهم ترین و ضروری ترین مواد یاست که باید به طور مداوم مصرف شود . بدن انسان به دلیل این که دارای فعالیت بسیار زیادی می باشد . ماهیچه ها در طول روز فعالیت زیادی دارند و گردش خود نیز در این مدت انجام می شود ، طبیعی است که مصرف کلسیم نیاز باشد .

ماهیچه ها برای فعالیت و حرکت و همچنین هورمون ها برای آزاد سازی نیاز متلقی به کلسیم دارند . توجه داشته باشید که کلسیم به عصب نیز کمک بسیار زیادی می کند و در کارکرد صحیح آن نقش اساسی دارد . بیش از ۹۹ درصد کلسیم بدن ما در استخوان ها جمع شده است و تنها میزان ۱ درصد آن در خون جریان دارد . این نشان دهنده این است که کلسیم نقش اساسی و مهمی در بدن ما دارد .

اگر کلسیم بدن شما کم باشد ، باید منتظر مشکلاتی در فعالیت های بدنی خود باشید . مشکلاتی مانند پوکی استخوان ، شکستی استخوان ها ، کبودی دست و پا و … پس به شما عزیزان توصیه می کنیم که کلسیم مورد نیاز خود را در طول روز مصرف کنید و اجازه ندهید کلسیم بدن شما کاهش پیدا کند . اگر کودکان شما از کلسیم مناسبی استفاده نکنند ، منجر به کوتاه قد آن ها خواهد شد .

 

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید