مکمل بدنسازی بانوان

مکمل بدنسازی بانوان

مکمل های بدنسازی مخصوص بانوان

مکمل بدنسازی بانوان: این روزها مکمل های بدنسازی طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده اند. خانم ها جزء یکی از پرو پا قرص ترین افرادی هستند که این روزها ورزش بدنسازی را ترجیح می دهند و برای زیبایی اندام خود حاضرند ورزش های سخت و سنگین را انجام دهند. در این مقاله از سایت فردامارکت می خواهیم در مورد مکمل بدنسازی بانوان برای شما علاقه مندان به ورزش و خانم های عزیز توضیح دهیم.

در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد بهترین مکمل چربی سوز بانوان، مکمل حجم دهنده بانوان، قیمت مکمل بدنسازی بانوان، بهترین مکمل بدنسازی بانوان، عوارض مکمل های بدنسازی برای بانوان، و نحوه مصرف مکمل های بدنسازی برای بانوان توضیح دهیم. اگر به ورزش کردن علاقه دارید و می خواهید اندام زیبایی داشته باشید مطالعه این مطلب را از دست ندهید.

بهترین مکمل بدنسازی برای بانوان

زیبایی و تناسب اندام یکی از مهم ترین مسائلی است که خانم ها به آن توجه می کنند، اگر به دنبال زیبایی همیشگی هستید راه های بسیار زیادی وجود دارد که یکی از آن ها ورزش کردن می باشد. با توجه به اینکه این روزها ورزش های بدنسازی افزایش پیدا کرده است و اکثر خانم ها می خواهند بدنی ورزیده و محکم داشته باشند به سمت همین نوع ورزش های سنگین می روند.

مکمل های بدنسازی نمونه ای از ضروری ترین مکمل هایی است که بدنسازان و ورزشکاران خانم و آقا از آن ها در طور روز و حین تمرین و ورزش خود از آن استفاده می کنند. با توجه به اینکه این روز ها وجود این مکمل ها و پروتئین ها در فروشگاه افزایش پیدا کرده است، انتخاب بهترین مکمل ورزشی برای خانم ها کار سخت و دشواری خواهد بود.

انواع مکمل بدنسازی برای خانم ها:

 • مولتی ویتامین ها
 • مکمل های پروتئینی
 • کربوهیدرات ها
 • کراتین
 • بتا آلانین
 • کافئین
 • گلوتامین

معرفی بهترین مکمل ها برای خانم ها در بدنسازی

مکمل های ورزشی مناسب برای بانوان

مکمل های ورزشی مناسب برای بانوان

مکمل های ورزشی که در این قسمت برای شما نام برده شد، نمونه ای از بهترین مکمل هایی هستند که خانم ها می توانند در طول دوره ورزش بدنسازی از آن استفاده کنند. البته یکی از مهم ترین نکاتی که باید به آن توجه داشته باشید، نحوه مصرف مکمل های بدنسازی و چگونگی مصرف آن ها می باشد که در ادامه بیشتر در مورد آن برای شما توضیح خواهیم داد.

مولتی ویتامین ها

همان طور که می دانید وجود ویتامین ها و مولتی ویتامین ها برای بدن ما ضروری است. اگر می خواهید انرژی کافی را در طول روز داشته باشید و بدون هیچ مشکلی ورزش کنید و بی حال و خسته نباشید باید ویتامین ها، مواد معدنی، مولتی ها و پروتئین های مورد نیاز بدن خود را تامین کنید. شما می توانید از قرص های ویتامین به خصوص ویتامین ث به عنوان یک مکمل غذایی استفاده کنید. سعی کنید در طول روز غذایی را مصرف کنید که شامل تمام ویتامین های لازم مورد نیاز بدن شما باشد.

مکمل های پروتئینی

این دسته از مکمل ها جزء اصلی ترین مکمل های ورزشی هستند که بیشتر بدنسازان از آن ها برای افزایش حجم عضلات و چربی سوزی از آن ها استفاده می کنند. نمونه ای از آن ها پروتئین وی و کازئین می باشد. پروتئین وی برای بانوان یکی از محبوب ترین مکمل های بدنسازی است که ورزشکاران از آن به دلیل قدرت جذب و هضم بالا از آن استفاده می کنند. شما می توانید برای افزایش حجم عضلات خود از این مکمل بدنسازی بانوان استفاده کنید.

کربوهیدرات ها

همان طور که می دانید بدن ما برای اینکه به درستی سوخت و ساز انجام دهد و انرژی خود را از دست ندهد، نیاز مند کربوهیدرات می باشد. کربوهیدرات ها به افزایش سطح خود بدن کمک می کنند و نمی گذارند تا شما انرژی بدنی خود را از دست بدهید. وقتی شما ورزش های سخت و سنگین انجام می دهید، کربوهیدرات ها هستند که به بدن شما کمک می کنند.

مکمل های بدنسازی ویژه بانوان

بهترین مکمل چربی سوز بانوان

بهترین مکمل چربی سوز بانوان

یکی از معضلاتی که برای تمام خانم ها وجود دارد، چربی و افزایش وزن می باشد. این روزها خانم ها چربی زیادی را در قسمت های پهلو و شکم خود حس می کنند و این می تواند تا حد زیادی از زیبایی اندام آن ها کم کند. یکی از راهکارهایی که می تواند از بین برنده این چربی ها باشد، مصرف بهترین مکمل چربی سوز بانوان می باشد. اگر مشغول بدنسازی هستید می توانید از این مکمل ها استفاده کنید.

وقتی می گوییم مکمل بدنسازی مخصوص بانوان، به این نتیجه خواهیم رسید که مکمل ها براساس جنسیت هم دسته بندی می شوند. اگر می خواهید، تاثیر این مکمل های بدنسازی را ببینید پیشنهاد می کنیم آن ها را طبق سن، جنسیت، مدت زمان ورزش، نوع ورزش و… انتخاب کنید. شما می توانید برای چربی سوزی از انواع مکمل های زیر استفاده کنید.

انواع مکمل های بدنسازی چربی سوز مخصوص بانوان:

 • هیدروکسی تریپتوفان
 • اپیگالوساتچین گالاته
 • یوهیم بین
 • سینفرین

این مکمل ها اگر به درست ترین شیوه در طول روز، قبل و بعد از ورزش مصرف شوند می توانند تاثیر بسیار زیادی روی چربی سوزی شما داشته باشند. زمان مصرف یکی از مهم ترین مواردی است که باید به آن توجه داشته باشید. با توجه به اینکه اندام و سیستم بدنی خانم ها و مردان یکسان نیست این موارد برای هر دو دسته کاملا متفاوت بیان شده است.

مکمل ورزشی مخصوص بانوان در دوران بارداری

تاثیر مکمل های بدنسازی در بارداری

تاثیر مکمل های بدنسازی در بارداری

خیلی از خانم ها هستند که از قبل از دوره بارداری و بچه دار شدن ورزش را به صورت حرفه ای انجام می دهند و تصمیم بر این دارند که در دوران بارداری هم این کار را ادامه دهند. اگر یک ورزشکار حرفه ای هستید و طبق دستور مربی و پزشک خود ورزش را شروع کرده اید می توانید در این دوران هم ورزش کردن را ادامه دهید.

اما یکی از مشکلاتی که وجود دارد مکمل های بدنسازی در بارداری هستند. بسیاری از خانم های بدنساز که باردار می شوند همچنان از این مکمل های بدنسازی برای حجم دهنگی عضلات خود و خوش فرم ماندن اندام خود استفاده می کنند. با توجه به اینکه در برخی از موارد این مکمل ها منجر به ایجاد یکسری مشکلات جنسی در طرفین می شود، توصیه می کنیم از این مکمل های بدنسازی دو ورزش استفاده نکنید.

ممکن است بعد از مدتی عوارض غیر قابل جبرانی را برای شما به دنبال داشته باشد که یکی از مهم ترین آن ها عقیم شدن است و اینکه شاید شما بعد از آن دیگر نتوانید بچه دار شوید. مصرف این مکمل ها قبل از بارداری هم در صورت استفاده بیش از اندازه و خودرسرانه منجر به نازایی و نابارواری در آقایان خواهد شد.

مصرف مکمل های بدنسازی برای بانوان و مضررات آن

عوارض مکمل های بدنسازی برای بانوان

عوارض مکمل های بدنسازی برای بانوان

اگر بخواهیم به صورت کلی بررسی کنیم باید بگوییم که مکمل بدنسازی بانوان هیچ گونه عوارضی را در پی نخواهد داشت، البته این جمله زمانی درست خواهد بود که خانم ها مصرف مکمل های حجم دهنده و افزایش وزن را به صورت خودسرانه و بیش از اندازه انجام ندهند. زمان مصرف مکمل افزایش وزن بانوان و چربی سوز ها تاثیر بسیار زیادی روی عوارض آن ها خواهد داشت. از جمله مهم ترین عوارض این مکمل ها می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم.

مهمترین عوارض مکمل بدنسازی :

 • مشکلات گوارشی
 • نارسایی کلیوی
 • افزایش موهای زائد
 • ناباروری
 • کلفتی صدا
 • ریزش مو
 • جوش و آکنه
 • بیماری های عصبی و روانی

مواردی که نام برده شد از جمله عوارض مکمل های بدنسازی برای بانوان هستند. توجه داشته باشید که مصرف پروتئین وی برای بانوان، مکمل گینر برای بانوان و همچنین این روزها عوارض گلوتامین برای بانوان بسیار به چشم می آید. پس توصیه می کنیم این مکمل های ورزش را طبق دستور مربی ورزش خود در یک زمام مشخص شده مصرف کنید.

قیمت مکمل بدنسازی بانوان

اگر قصد خرید مکمل های بدنسازی ویژه بانوان را دارید به شما پیشنهاد می کنیم سری به داروخانه اینترنتی فردامارکت بزنید. شما می توانید با مراجعه به سایت ما مکمل های بدنسازی برای حجم بانوان، بهترین مکمل های بدنسازی بانوان و مکمل غذایی بدنسازی بانوان را با مناسب ترین قیمت سفارش و خریداری کنید. البته توجه داشته باشید که قبل از انتخاب پودرهای بدنسازی برای ورزش خود به یک پزشک مراجعه  کنید و از وجود بیماری های زمینه ای خود مطلع شوید. این موضوع کمک بسیار زیادی در انتخاب نوع مکمل ورزشی شما خواهد کرد.

حمید
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *